16 lut 2014

Ogłoszenie wyników konkursu!

Witam, witam! Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu, który był organizowany z okazji 10 tyś wejść. Z przykrością oświadczam iż przyszły do nas jedynie 3 prace :c Dlatego też postanowiliśmy nagrodzić wszystkie 3 osoby! :D Gratuluję i dziękuję bardzo za udział. Nagrodą jest oczywiście zwiastun wykonany bez kolejki : ) Chocolate Write i Zuzia Gościniak proszone są aby zgłosić się pod tą notką do Melodii, która wykona wasze zwiastuny, a Sylwia Szymańska (o, moja imienniczka! :3) proszę aby zgłosiła się ze swoim zamówieniem do mnie : ) Jeszcze raz bardzo wam gratuluję! <3

Do zobaczenia. :3 

6 komentarzy:

 1. Hasło : Paradise city
  Zamawiający : Mr. MilovV
  Adres : http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Autor : Melodia
  Opis : Aria całe życie była gruba gdy przeszła na dietę popadła w anoreksję i bulimię . Jej mama jest prostytutką i pewnego dnia gdy do domu sprowadza swojego klienta on wydaje się bardziej zainteresowany dziewczyną i próbuje ją zgwałcić .Gdy ona mu ucieka w parku widzi zabójstwo - przez Louisa Tomlinsona , niebezpiecznego , porywczego dupka.
  Spędzają ze sobą dużo czasu do póki Louis nie weźmie udziału w wyścigu , a wygraną będzie Aria , niestety Tomlinson przegrywa i Aria staje się dziwką . Jej anoreksja coraz bardziej pogrążą się .
  Brunetka po sprowadzeniu nowej laski przez Louisa zmienia się o 360 stopni zaczyna ćpać, imprezować , ale co się stanie gdy znowu będzie świadkiem wypadku ? Czy załamie się ? Czy pozostanie w tym świecie ?CO na to jej ojciec policjant , który zabronił kontaktu z Tomlinsonem , którego szuka policja ?
  Zamówienie "Lana del Rey - Ride od 0:35
  Selena Gomez , Louis Tomlinson
  Nie mam uwag .
  http://ask.fm/Jadlo_wstret_psyhiczny

  Dziękuję xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej cieszę się, że ci się Melodia podobało moje opowiadanie :D Niestety gdy je wysyłałam miałam zamówienie na Afraid, a że wyszlo co wyszło to zgłosiłem ten co miał byc do opowiadania gdybym zajęła jakieś miejsce. Mam pomysł na kolejne opowiadanie, ale nawet go nie zaczęłam :( zrezygnuję z zwiastuna, albo po prostu komuś oddam wygraną. :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz go zaczynać, aby zamówić zwiastun :)
   Zastanów się jeszcze, chętnie wykonam :c <3

   Usuń
  2. Naprawdę? Nie wiedziałam :) w takim razie przemyślę co miałoby w nim być i złożę zamówienie :D

   Usuń
 3. 1. Hasło: Paradise City

  2. Zamawiający: Ana Ducane

  3.Blog, na którego zamawiasz - http://life-of-a-pain.blogspot.com/

  4.Osoba, która ma wykonać zamówienie - Dlatego że nie zawiodłam się na Melodii i jej zwiastun na mojego innego bloga wyszedł świetnie chciałabym by to ona go zrobiła. c:

  5.Opis bloga -
  Caroline Sunset, zwykła nastolatka mieszkająca w Palm Springs. Jednego felernego dnia traci bliską jej osobę, inne bardzo zachorowały. Przeżyją? A może dołączą do zmarłych? Wszystko się zmienia, rodzinny dom zamienia się w piekło. A tajemniczy sprawca nie chce się ujawnić. Czego chce? Jednak spotyka pewnego chłopaka, który ma odmienić jej życie. Ze strasznego bałaganu do wspaniałego raju. Ale czy uda mu się? Czy dziewczyna przeżyje? Czy może będzie kolejną ofiarą tajemniczego mordercy?
  Proponuję przeczytać prolog, bo jest na razie tylko on jest na tym blogu i to może pomóc i nie jest strasznie długi, ale to tylko moja sugestia. c:

  6. Opis zamówienia:
  Hmmm.. i tu się kończy moja wizja c: Co do tego kto ma kogo grać to mi wszystko jedno, byle by opisy się zgadzały tylko ten sprawca i tajemniczy chłopak, który ma pomóc bohaterce nie wiem jeszcze jak mają wyglądać... Wiem, że chłopak ma być przystojny xD Sprawca niekoniecznie. Zostawiam to w twoich utalentowanych rękach.
  Muzyka hmm... Na początku może być jakaś miła, fajna, że wszystko gdy jest ok, a potem jakaś taka smutna, przygnębiająca jak oni giną i wszystko stracone bla bla bla... Co do napisów tak jak ostatnim razem sama nie wiem jakie chcę, więc zostawiam wykonawczyni pole do popisu.


  7. Uwagi dodatkowe: Jeżeli autorka będzie miała problem co do tego niech do mnie pisze, a co do wątpliwości czy dobrze robi też... A no i jeśli Melodia by nie dała rady, bo widzę, że dużo osób ma w kolejce to ewentualnie może to zrobić osoba z wolną kolejką. c:

  8. Kontakt - ana.ducane@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z miłą chęcią wykonam <3 Mam ferie, więc moja kolejka powinna się zmniejszyć ;)
   Dziękuje za miłe słowa c;

   Usuń