6 lip 2014

084. (225-228) Hurt

Hej. ;*

Przybywam, tak jak obiecałam. ^^ Oddaję trzy zamówienia i poprawiony zwiastun dla Magdaleny Tomlinson. Notka tak nasz szybko, bo za bardzo nie mam czasu.

Standardowo, jeśli coś się nie spodoba - pisać. :) Zmienię bądź poprawię. Poprawiony zwiastun dla Magdaleny:


Mam nadzieję, że o coś takiego Ci chodziło. :) Jeśli coś jeszcze jest nie tak, mów śmiało. <33Zamówienie dla kasiulka33311:


Mój pierwszy od dawna, kolorowy zwiastun. :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Podałaś strasznie dużo szczegółów w zamówieniu, ale ja to obcięłam, bo czytelnicy za dużo by się dowiedzieli. Sądzę, że nawet nie wyszedł najgorszy. <33


Zamówienie dla Alicja J.:


Bardzo szybko mi się go robiło. ^^ Podałaś zwięzły opis bloga, więc nie było problemu. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. <33Zamówienie dla Lilly Thomson:


Ty już widziałaś swoją pracę kilka godzin wcześniej i z tego, co widziałam jesteś zadowolona. ^^ Bardzo się cieszę, że mogłam spełnić Twoje oczekiwania. <33

Na dzisiaj to tyle, kolejna notka przed 20 lipca. ^^

Przyjmuję zamówienie, przestrzegajcie regulaminu. :)

Pozdrawiam. <33


17 komentarzy:

 1. Omg. Jest na prawdę super, dziękuję <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. ^^

   Usuń
 2. Dziękuje, jest na prawdę śliczny <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. ^^

   Usuń
  2. Zapomniałam się podpisać kasiulka33311 xD

   Usuń
 3. Jest super :) Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za poprawkę <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. ^^

   Usuń
 4. 1. Hasło - Rum and Coca-Cola.

  2. Zamawiający - Marzycielka

  3.Blog, na którego zamawiasz - http://it-had-to-be-you-by-fallen.blogspot.com/

  4.Osoba, która ma wykonać zamówienie - Melodia

  5.Opis bloga - Będą to trzy opowiadania o trzech siostrach, które spotykają się po latach na pogrzebie matki ( każda z nich miała innego ojca) Pierwsza część : It Had To be You opowiada o najstarszej Liz. Razem z siostrami chcą odbudować hotel, który został im w spadku po matce. Liz jednak z miastem Eureka łączy inna przeszłość. W wieku siedemnastu lat poznała chłopaka, zakochała sie w nim i zaszła w ciąże. Dziecko oddała a z chłopakiem sie rozstała. Teraz spotkają się po latach.

  6. Opis zamówienia -
  kto ma kogo zagrać_
  Liz - Keira Knigtley ( z ciemnymi włosami)
  jej siostry:
  Tess - Amanda Seyfried
  Rose - Emma Stone
  i tego chłopaka Andrew ( Drew) - Josh Duhamel
  NAPISY:
  - Trzy siostry...
  ( i tu pokazana każda po kolei)
  - Spotykają się po latach na pogrzebie swojej matki
  - Czy uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę?
  - Wiele zależy od najstarszej z nich, która siedemnaście lat temu straciła w tym mieście cząstkę serca...
  ( i tu jakaś para nastolatków - całują sie albo coś, a nastepnie są pokazani z małym dzieckiem)
  - Czy gdy po latach spotka Drew Davis'a...
  ( tu Josh Duhamel )
  - to niechciane uczucia i bolesne wspomnienia powrócą?
  - Czy będzie w stanie znowu kochać?
  - Zapraszam na Island of happiness cz.1- It Had to Be You
  7. Uwagi dodatkowe - no oprócz teho że Kira najlepiej z ciemnymi włosami to innych nie mam. Jakbys miała jakieś pytania to pisz. Gdybyś coś nie mogła znaleźć to daj znać ja poszukam . :)

  8. Kontakt - carmen.story16@gmail.com

  Z góry dziękuje:
  Marzycielka <3

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Hasło: Rum and Coca-Cola
  2. Zamawiający: Mała Jędza
  3. lies-secrets-past-harted-pain-sandess.blogspot.com
  4. Jerry

  5. Evelyn - główna bohaterka opowiadania. Obecnie ma osiemnaście lat. Matka Ev umarłą na raka, gdy dziewczyna była jeszcze dzieckiem. Ojciec, starszy brat i młodsza siostra zginęli podczas katastrofy samolotowej. Dziewczyna została sama. Miała przyjaciół i początkowo udawało się im ją pocieszyć. Po roku Ev ustała na nogi, jednak nie trwało to długo. Na imprezie zobaczyła swojego chłopaka, zdradził ją z inną. Wybiegła w środku nocy na zewnątrz. Gdy znalazła się w ciemnym zaułku została ugryziona przez wampira. Cudem przeżyła. Nie umiała zapanować nad głodem. Zabiła pierwsze zwierze jakie spotkała na swojej drodze. Była przerażona i nie mogła uwierzyć w to co się dzieje ani w to czym jest. Po miesiącu wokół niej działy się dziwne rzeczy. Moc dziewczyny zaczęła się ukazywać. Evelyn myślała, że nie będzie już gorzej. Myliła się. Pewna grupa wampirów przerażona jej mocą próbowała ją zabić. Dziewczyna uciekała, a jej moc i umiejętności z dnia na dzień stawały się coraz potężniejsze. Ev przeprowadziła się na peryferie małego miasta. Są w nim inne wampiry, ale nie wiedzą one o obecności Evelyn (na razie). Dziewczyna próbuje normalnie żyć. Chodzi do szkoły, poznaje nowych ludzi. Na pozór jej życie nie różni się od życia innych. Sielankę zaburza pojawienie się jej byłego chłopaka i wampiry z Bar Harbor, które dowiedziały się kim jest Ev.

  6. Opis zamówienia: nie mam pomysłu, niech będą ukazane wydarzenia z opisu. Polowania na zwierzęta. Momenty gdy Evelyn che się rzucić na człowieka, ale ostatecznie rezygnuje z tego pomysłu i ucieka. Czas gdy Evelyn jest w szkole, wyjścia z przyjaciółmi. Zabawy. Spotkania z jakimś chłopakiem.
  Bohaterowie są obojętni (aby nie byli oni z Pamiętników Wampirów), bo w moim opowiadaniu i tak będą to inne osoby, które nie są aktorami.
  Co do muzyki to zdaje się na ciebie.

  7. Uwagi dodatkowe: niech będą też napisy w stylu: CZY EVELYN ZAAKCEPTUJE TO KIM JEST? CZY MIMO PRZESZKÓD ZOSTANIE W BAR HARBOR? CO SIĘ STANIE GDY ODNAJDZIE JĄ ON? CZY DZIEWCZYNA PORADZI SOBIE Z PRZESZKODAMI STOJĄCYMI NA JEJ DRODZE? JAK ZAREAGUJE NA WIADOMOŚĆ, ŻE NIE TYLKO ONA JEST WAMPIREM?

  8. iamnotafraid@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam to szczęście, żeby zobaczyć wcześniej :3
  Kochana jestem ci bardzo wdzięczna, zwiastun jest cudny!<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. ^^

   Usuń
 7. 1. Hasło: Rum and Coca-Cola
  2. Zamawiający: Alicja J.
  3. kids-from-the-streets.blogspot.com
  4. Melodia
  5. Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają że ktoś wprowadza się do domu obok. Jest to pięciu chłopaków, których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Amy by przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy zaczyna się wojna. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować 'palantów' z domu obok. Nie udaje im się to, ponieważ pięciu chłopców w dalszym ciągu nie daje o sobie zapomnieć. Są dla nich mili i chcą się zaprzyjaźnić, ale dziewczyny to olewają. W końcu jednak nie wytrzymują i idą do ich domu żeby zawrzeć rozejm. Z czasem zaczynają się do nich przekonywać, a jeszcze później uzależniają się od nich w pewnym sensie, spędzając z nimi bardzo dużo czasu. Wszyscy patrzą na siebie z radością i braterską miłością. Kim nie zauważa jednak, że dwóch z nich patrzy się na nią inaczej, z czego mogą wyniknąć niezłe problemy... Amy zaczyna zakochiwać się w przystojnym szatynie z wzajemnością, a dwóch innych chłopaków z całej paczki walczy o Kim.
  6. Nie mam dokładnie określonych bohaterów ;) możesz dać po prostu gify z dwoma przyjaciółkami i z całym One Direction a potem na przykład jakąś parę, bo tym chłopakiem który zakocha się w Amy jest Liam i dwóch chłopaków walczących o Kim, czyli Zayna i Louisa. Muzykę wybierz sama a napisy możesz ewentualnie z opisu wziąć ;)
  7. -
  8. ala12328@o2.pl

  OdpowiedzUsuń