1 wrz 2015

220. (607-608) I'm Gonna Show You Crazy

Witam was serdecznie.
Jestem Kitty, nowa stażystka. 
Będę was nawiedzać tutaj przez miesiąc, wtedy okaże się, czy zostanę na dłużej, czy jednak nie.
Jak zapewne niektórzy wiedzą nie jest to mój pierwszy staż na zwiastunowni. Byłam na Bajkowych Zwiastunach, lecz nie zostałam przyjęta na dłużej, ale jak widać, nie poddaję się i tak oto jestem tutaj.
Nie będę was zanudzać o sobie, a jeśli ktoś chciałby się czegoś o mnie dowiedzieć, zapraszam do mojej podstrony.
A tak zmieniając temat, jakie macie odczucia po dzisiejszym dniu? Znowu szkoła, powrót do monotonii nauki i tych przeklętych sprawdzianów. Ja na przykład dowiedziałam się, że w tym roku szkolnym mam aż sześć lekcji z nauczycielką, za którą zbytnio nie przepadam i to na dodatek większość z nich jest jedno po drugim. Na domiar tego poniedziałki będę zaczynać od dwóch wf.
Normalnie żyć nie umierać.
Nie przedłużając mojego monologu, przedstawię wam dwa moje zwiastuny pokazowe (mimo że jeden z nich na taki nie wygląda).Jeśli jesteście ciekawi moich innych prac z poprzedniego stażu zapraszam na moje konto na youtubie.

Pozdrawiam 
Kitty

6 komentarzy:

  1. Świetne, na prawdę świetne :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Drugi zwiastun jest moim faworytem. *-* "If I stay" <3 Po prostu się zakochałam i aż naszła mnie chęć, aby obejrzeć jeszcze raz film. Ach, ale ja nie o tym chciałam mówić. Widzę, ze skoro robisz zwiastuny z filmików to właśnie u Ciebie złożę zamówienie.. :D Tylko jak się w sobie zbiorę i poszukam odpowiednich materiałów. x.x
    Pozdrawiam i powodzenia^^

    OdpowiedzUsuń