2 sie 2017

Pożegnanie

      Nawet nie wiem, od czego, tak na dobrą sprawę, mogłabym zacząć. Chciałam, żeby ta notka była długa, kwiecista i wzruszająca, ale... po co? Napiszę krótko, nie ma sensu tego przedłużać. Dolina Zwiastunów z dniem dzisiejszym kończy/zawiesza swoją działalność. Nie wiem, które słowo jest lepsze, nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek jeszcze wrócimy.

      Blogosfera umiera, ludzie dużo rzadziej zamawiają zwiastuny, nie mamy załogi, zapału... nie mamy tego czegoś. Kiedyś mieliśmy ze sobą świetny kontakt, wszystko pięknie się kręciło, a teraz już tego nie ma. Kontakty pozanikały, ludzie poodchodzili i tyle.

      Chciałam podziękować w imieniu swoim, jak i pozostałych założycieli, za Wasze zamówienia, świetną atmosferę i mnóstwo zabawy. Gdyby nie Wy, nie byłoby nas tutaj prawie trzy lata. Było naprawdę cudownie, zapamiętam Dolinkę, jako jedną z lepszych rzeczy w moim życiu.

      Nie mogłabym też nie wspomnieć o wspaniałej Fever, bez której ta strona upadłaby już dawno. Starała się to wszystko ciągnąć, pomagała mi, nawet wtedy, kiedy ja sama już nie miałam na to siły. Odwaliła kawał naprawdę świetnej roboty, a ja jestem jej strasznie wdzięczna. 💖

      Cóż... Nie wiem, czy powiedzieć do zobaczenia, czy żegnajcie. Może jeszcze kiedy tutaj zawitamy, ale póki co... Trzymajcie się ciepło.

      Melodia.

7 komentarzy:

 1. Dolinka zawsze będzie dobrym wspomnieniem i miejscem na którym rozwinęłam swoje umiejętności.
  Dziękuję za czytelników, za tych którzy zamawiali u mnie zwiastuny i Mel, która nauczyła mnie kilku podstaw dzięki którym rozwinęłam się jeszcze bardziej.

  Z miłością i niekończącą się wdzięcznością
  Fever xo

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku nie spodziewałam się tego, przykro mi. A co będzie że zwiastunami, które zostały zamówione i przyjęte to wykonania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie nie mamy kontaktu z Honey (jak i z resztą załogi). Mam nadzieję, że się odezwie jeszcze i jak najszybciej.

   Usuń
 3. Uwielbiałam wasze zwiastuny, prawdę mówiąc inne zwiastunownie mnie nie zachwycały. Chciałbym podziękować za wykonanie dla mnie siedmiu zwiastunów.
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń