2 mar 2014

040. (105) Hit the lights

~Muzyka~

Hej wszystkim! :) Mam nadzieję, że nikt się nie zdenerwował po tym, jak moje notki dwukrotnie były odwoływane. Na początku to był zwykły brak czasu, ale potem mój laptop trafił do naprawy, bo mądra Jerry wgrywając program do obróbki zdjęć zgrała wirusa. Brawo dla mnie. 
Ugh, jak wiecie to już dla mnie ostatni dzień ferii, a jutro już Welcome School. Mam dość. Ale ogółem całe ferie nie były takie złe, szczególnie pierwszy tydzień, bo praktycznie codziennie spotykałam się z przyjaciółmi, ale nie wiem dlaczego już w drugim tygodniu wszyscy siebie olali. :( 
Jednak jestem zadowolona z jednej rzeczy, która zdarzyła sie w te ferie. Otóż miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu la familii. Dla niepoinformowanych, la familia to "rodzina" Oli Szepczyńskiej znanej jako Poziom, oraz Klaudi Niemiec, znanej jako Ins :) Szczególnie cieszy mnie fakt, że mogłam się do nich przytulić *-* Ojejciu, ale się rozpisałam :] Dobra czas na zamówienie. 


Dla Love Believe
Zrobiłam to zamówienie, chociaż wiem, że blog jest już nie aktywny. Dziewczyno, jeżeli usuwasz bloga trzeba o tym poinformować... To chyba normalne no nie? Albo chociaż, jeżeli wiesz, że nie chcesz go pisać to po cholerę zamawiasz zwiastun? Czasami nie rozumiem ludzi. Nawet na pocztę nie miałam zamiaru odpisać. Przestaję wierzyć w ludzkość. Strasznie mnie teraz zdenerwowałaś, ale jesteś po prostu nie uczciwa. Nawet nas nie poinformowałaś, chociaż wiedziałaś, że robię Ci zwiastun, oraz wiedziałaś, że usuniesz bloga. Pomyśl czasem zanim coś zamówisz, ok? 
To był jedyny zwiastun, jakim chciałam się z wami podzielić, ale tym oto sposobem zamówienie staje się zwiastunem wolnym. Jeżeli ktoś by chciał je przywłaszczyć, to proszę napisać na melanie.fray@wp.pl . Wtedy mogę oczywiście coś pozmieniać według upodobania autora. 
No i oczywiście przyjmuję zamówienia ;)

1 komentarz:

  1. Bardzo Cię przepraszam #Jerry, po prostu zapomniałam napisać, że usuwam :(

    OdpowiedzUsuń