11 sie 2014

100. (284-285) My Songs Know What You Did In The DarkCześć! To znowu ja :) Tak, jak notka Melodii i moja pojawiła się dużo wcześniej. Bo przecież miała być 19 a jest 11... A tak w ogóle. Czaicie? Moja notka to 100 notka ze zwiastunami. Jestem taka szczęśliwa! :D To dziwne, wiem. Jak tam wam mijają wakacje. To znaczy końcówka wolności... Już za 20 dni szkoła. HELP! To już 3 gimnazjum, nie wyobrażam sobie tego... To będzie straszne. 
Dzisiaj oddaję jedno zamówienie z powodu natłoku zadań. Wczoraj był u nad odpust i jako wolontariuszka latałam w kostiumie geparda z Cheetosów przy 30 stopniach Celsjusza. Troszeczkę się spociłam. Tak tylko troszeczkę :) No i jeszcze jest u mnie młodsza siostra i nie mam siły nic robić po całym dniu "zabawy". No i tak przy okazji to dlatego też piszę późno notkę, bo wcześniej nie mogłam. Dobra oddaję :)

*Strasznie Cie przepraszam za wszystko. Nie zastosowałam sie do wielu wskazówek bo gifów było tak duż w ch*j że internet pękał. Ironia. Nie wiedziałam, jak to mam wyrazić, dlatego jest tak. Mam nadzieję jednak, że mnie nie skrzyczysz :(*

For me
*Zrobiłam zwiastun, a potem zmieniłam tematykę bloga. Jerry potrafi*


Pozostałe zwiastuny oddam potem lub na priv :) Abyście długo nie czekały. I mam nadzieję, że zaczekacie i uszanujecie moje życie prywatne ;)

Przyjmuję... Chociaż... Ta przyjmuję.

Wstawiać button! Sprawdzam.

11 komentarzy:

 1. Przyznam, ze bardziej podoba mi się drugi zwiastun, bo to chyba bardziej moja tematyka. W obu ładna muzyka ;)
  W pierwszym podobały mi się niektóre sceny, zwłaszcza te różnych par np. Chłopaka i dziewczyny na skałach...
  Croy

  OdpowiedzUsuń
 2. O Boże... Piękne. Matko, Jerry bardzo Ci za niego dziękuję. Jest śliczny i idealnie oddaje tematykę mojego bloga. Bardzo, bardzo kocham <3333
  Cathy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze tylko maleńkie pytanko; jak ma go umieścić na stronie na blogu?

   Usuń
 3. 1. Rum and Coca-Cola
  2. Alex
  3. http://one-look-at-me.blogspot.com/
  4. skybells ( jeśli ma czas :) )
  5. To druga część opowiadania ,,One look at me". Vannessa chcąc uciec od nieszczęśliwych wspomnień związanych z zamordowaniem matki i utratą miłości, wraca do miasta gdzie się wychowywała. Nowy York staje się dla niej nowym domem, jednak przeszłość jej nie opuszcza. Justin chce znaleźć dziewczynie i naprawić to co zniszczył, jednak czy Vann jest wciąż tą samą osobą? Jedno spotkanie wywróciło jej świat do góry nogami. Poznaje świat demonów i Nocnych Łowców, ale pytanie, po której stronie stanie, gdy najniebezpieczniejszy Nocny Łowca zacznie zagrażać jej bliskim. Czy nowa miłość przysłoni starą i pomoże pokonać zło?
  Jestem Vannessa Hill, Nocna Łowczyni, wampir i wilkołak w jednym. Jestem jedyną hybrydą na świecie. Czy uda mi się przeżyć walkę między dobrem, a złem?
  6. Vannesa Hudgens - Vannessa Hill, Jace Wayland - Jamie Campbell Bower, Justin Bieber - on sam, Isabelle Lightwood - Jemima West, Valentine Morgenstern - Jonathan Rhys Meyers.
  Napisy: zdam się na ciebie :) Możesz zacząć z : ,,Vannessa to dziewczyn, którą już dobrze znacie"
  Muzyka: Fall Out Boy - Light Em Up
  7. Inspiracja jest Darami anioła, więc możesz wziąć z tego gify :)
  8.ola25061998@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło - Rum and Coca-Cola
  Zamawiający - Mała Jędza
  Blog - http://przeszlosci-nie-wymazesz.blogspot.com/
  Osoba, która ma wykonać - Naomi
  Opis bloga:
  Z pozoru zwyczajna nastolatka niczym nie wyróżniająca się spośród tłumu. Pozory jednak mylą. Katina skrywa mroczne tajemnice. Dziewczyna w wieku pięciu lat widziała jak zabito jej rodziców. Byli oni jednymi z najlepszych agentów FBI, jednak dziecku wmawiano, że byli mordercami, a zabili ich wrogowie. Wszyscy myśleli, że dziecko również zginęło, jednak zleceniodawca zabójstwa jej rodziców zabrał ją do siebie. Wmówił jej, iż jest jej wujkiem. To on okłamywał ją co do przeszłości jej rodziców. Wpoił małej Katinie, że musi się zemścić, bo rodzice tego by właśnie chcieli. Przez rok dziewczynka była załamana, lecz później wpadła w pułapkę "wujka", początkowo jej niewinne treningi stawały się coraz bardziej wyczerpujące. Trenowano ją na mordercę. Z wiekiem Katina została wyprana z wszelkich uczuć, liczyła się dla niej tylko zemsta, a jedyne co czuła to nienawiść. W wieku czternastu lat potrafiła zabijać. Stawała się coraz silniejsza, nie miała sumienia. Jej "wujek" cały czas nią manipulował. Gdy miała 16 lat, zabijała na zlecenie, myślała, że mści się na ludziach, którzy odebrali jej rodzinę, jednak tak naprawdę były to porachunki jej wujka. Nikt nie wiedział kim jest dziewczyna, po za najbardziej zaufanymi ludźmi jej wujka. Mówiono na nią Katrina, ten przydomek nadał jej wujek, mówił, że jest równie niszczycielska co huragan. Ci, którzy znali Katrinę czuli do niej respekt mimo jej młodego wieku. Gdy skończyła osiemnaście lat szacunek przerodził się w strach. Nikt nie wiedział kiedy dziewczyna zaatakuje, nie zostawiała żadnych śladów. Kilka miesięcy temu, obecnie dziewiętnastoletnia Katina porzuciła świat zbrodni. Nie chciała tak żyć, zrozumiała, że nią manipulowano, ale nadal nie zna prawdy o swoich rodzicach i o swoim wujku. Dziewczyna nie wie też, że ma brata. Katina próbuje normalnie żyć, ma znajomych, chodzi do szkoły, wujek nie szuka zemsty na niej, bo wie, że dziewczyna mu nie zagraża, liczy jednak, że Katrina powróci. Ci którzy znali Katrinę, nie chcą dać jej spokoju.

  Opis zamówienia i uwagi
  Niech zacznie się od pokazania zabójstwa. Osoby są mi obojętne, Katinę może zagrać Zoey Deutch.
  Co do muzyki to zdaje się na ciebie. Niech będą napisy typu: Katrina i Katina, dwie różne historie jednej dziewczyny. Katrina (dziewczyna wyprana z emocji, zabójczyni i tutaj gify ze scenami walki, krew itp.) Katina (zwykła nastolatka, niech będzie np. szkoła, spotkania ze znajomymi. Jednak wiele osób chce powrotu Katriny. Czy prawda wyjdzie na jaw? Czy dziewczyna znajdzie odpowiedź na dręczące ją pytania? Czy w świecie morderstw, kłamstw, nienawiści i bólu jest miejsce na miłość?

  Kontakt: iamnotafraid@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam małe pytanko do Rosie... Kilka tygodni temu wykonywałaś dla mnie zwiastun, gdzie poprosiłam o malutką zmianę na samym końcu... i do tej pory go nie otrzymałam. ( zwiastun wykonałaś 19 czerwca-prosiłam o wymianę gifów Harry'ego na Liama na samym końcu) Nie wiem, umknęłam Ci jakoś? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurcze! Przepraszam cię, ale ostatnio zrobil mi sie balagan :/ wyśle ci go jutro :) jeszcze raz przepraszam

   Usuń