28 lut 2015

154. (433-436) O Children


Cześć!

Jak obiecałam dodaję dzisiaj notkę z resztą zamówień. Nie kryję, że nie jestem z nich jakoś szczególnie zadowolona, no może jeden ujdzie w tłumie. Od kilku dni intensywnie rozmyślam nad moją "karierą" zwiastunową. Wahałam się nawet, czy nie dać sobie z tym spokoju, bo mam wrażenie, że moje prace są coraz gorsze, zamiast coraz lepsze. Doszłam jednak do wniosku, że nie zrezygnuję z czegoś, co lubię robić i postanowiłam, że od dzisiaj będę przyjmować po jednym ew. po dwa zamówienia. Wtedy będę mogła usiąść i porządnie się przyłożyć z Magixem (w końcu). Czasami nawet jak mam jakiś zamysł, to nie mogę go zrealizować, bo najzwyczajniej czasu mi brakuje, jak mam ten pięć-sześć zamówień i muszę je w miarę szybko oddać.

Dobra, znając życie, to i tak będziecie mieli w nosie, to co napisałam powyżej, więc od razu przejdę do zwiastunów. c;

Zamówienie dla Juliette HS:


Moim zdaniem jest przeciętny, taki zwkły, ale mam nadzieję, że choć troszkę się uśmiechniesz, oglądając go. :)Zamówienie dla Agusi77:


Wybacz brak podglądu, yt szwankuje. Cóż, jest kilka usterek, ale skoro będziesz miała też zwiastun z Bajkowych Zwiastunów, to nie będę już tego poprawiać.Zamówienia dla Sky:


Mogło być gorzej. Ten zwiastun też jest taki nudny i nijaki. ;-; Przepraszam, ale nie umiałam ułożyć napisów.Hm, chyba jedynie ta praca ratuje jakoś tę notkę. Jestem z niej w miarę zadowolona, choć wiem, że mogłam się bardziej postarać. Mam nadzieję, że w przy obu zwiastunach, aż tak strasznie Cię nie zawiodłam. c:
Przepraszam Cię za ten błąd w jednym z napisów. Powinno być 'które', a nie 'któro'. W wolnej chwili to poprawię. Tak to jest jak człowiek śpi tyle, co nic, a potem pisze jak ostatni analfabeta. ;-; 

Na dzisiaj tyle, kolejka pusta, ale jak mówiłam przyjmę 1-2 zamówienia. Jeszcze zobaczę, jak mi się to ułoży w czasie.

Pozdrawiam! <3

6 komentarzy:

 1. No! Absolutnie się z Tobą nie zgadzam! Zwiastuny, które wykonałaś wcale nie są nudne czy nijakie! Właśnie są świetne! Mi i koleżance, z którą prowadzę pierwszego bloga zwiastun podoba się okropnie! Dziękuję... Musiałaś się namęczyć ;)
  I nie! Ja nie pozwalam Ci zrezygnować z robienie zwiastunów, bo jesteś w tym 'fachu' wspaniała ;)
  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteście zadowolone. ^^

   Usuń
 2. Zwiastun jest świetny. Na mojej twarzy zagościł uśmiech i trwał przez prawie cały zwiastun.
  Szkoda że nie dałaś tego gifa jak blondyna wbija nóż w dynie. No ale trudno.
  Tak jak pisałam wcześniej zwiastun jest świetny i nie możesz porzucić tego co robisz bardzo dobrze, tego co daje radość innym. Wierzę w ciebie :)

  PS. chciałaś aby poinformować cie o tym jak na blogu będzie pierwszy rozdział i właśnie on już jest :) wiec gorąco zapraszam-> famous-boy-HS.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. :) Ten gif mi nie pasował, a rozdział już przeczytałam. c;

   Usuń
 3. Zwiastuny są piękne! Nie rezygnuj,bo masz talent widać to na km :) Napisy,gify,muzyka jak to robisz to łał.Widać,że robisz to co lubisz.Więc nie rezygnuj,bo to u ciebie chce zwiastun! Oczywiście jak moja wspólniczka będzie miała czas na założenie bloga(bo trwa to bardzo długo więc nie wiem kiedy złoże zamówienie o zwiastun xd).Więc nie rezygnuj! :)
  Zwiastun o blogu Dramione najbardziej mi się podobał.Ten klimat o wojnie można poczuć.

  Śliczne zwiastuny pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. ^^
   Zapraszam, pewnie jakoś w połowie marca będę miała otwartą kolejkę. c;

   Usuń