7 lut 2016

267. (709-710) I'm still trying ...

*07.02.16r.*

Hej wszystkim :)
Strasznie się cieszę, że zostałam przyjęta na stałe do DZ. Jeszcze raz za to bardzo dziękuję <3

Przygotowałam dziś dwa zwiastuny- jeden na zamówienie i jeden wolny.

Zwiastun wolny

Ogólnie jestem nawet zadowolona. Jak widać zaczęłam COŚ robić w związku z kolorami, jednak niestety znowu nie udało mi się ładnie wszystkiego wykadrować. 

Zamówienie dla malia.

Mam co do niego mieszane uczucia... Na początku  chciałabym cię bardzo przeprosić... Po pierwsze za czas oczekiwania, a po drugie za brak napisów. Napisów nie dodałam ze względu na to że zwiastun wyszedł mi dość krótki ( gdy zabrałam się do roboty okazało się że jest mało materiału który by pasował do twoich wymagań)  i gdy je dodałam wyglądały moim zdaniem dość kiepsko...  
Pomijając to wszystko jestem z niego zadowolona bo pierwszy raz udało mi się wszystko ładnie wykadrować :D W końcu! To była moja pięta Achillesa... Dodatkowo dalej bawiłam się z kolorkami... Więc jeżeli mi wybaczysz te niedociągnięcia będzie super :D Jeśli nie to wszystko mogę oczywiście  poprawić.


No 
Trochę się rozpisałam... 
Na koniec jeszcze jedna sprawa ---> Ostatnio choruję na ciężki przypadek braku czasu, więc do następnej notki kolejkę pozostawiam zamkniętą...

Pozdrawiam 
Adria 

11 komentarzy:

 1. Zakochałam się w tym drugim <3

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż mogę rzecz, jestem po prostu cholernie zadowolona! Zwiastun jest cudowny i teraz tak na niego patrzę i myślę, że bez napisów wygląda jeszcze lepiej, haha. Najbardziej marwiłam się o James' a ale wszystko wygląda po prostu genialnie. Jedynie brakuje mi w nim tego, że nie ma w nim żadnego kadru z Louis' em no ale trudno jest świetny, dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jejku! Kamień z serca xD Cieszę się, że ci się podoba :D

   Usuń
 3. super zwiastuny, jaki program :D ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ^.^ Movie Maker

   Usuń
  2. wow serio w movie maker można tak bawić się kolorami, naucz haha :D

   Usuń
  3. Niestety kolory musze dodawać na YT xD dużo zabawy żeby nałożyć dwa na siebie ale...dla chcącego ^.^

   Usuń
  4. wow podziwiam :D

   Usuń