9 cze 2016

293. (756-757) Everyday

*9.06.2016r.*

Cześć kochani! x
Witam was po dość długim czasie. Co tam ciekawego u was słychać? Mam nadzieję, że wszystko gra i w ostatnich chwilach poprawiacie wszystko żeby jak najszybciej mieć wakacje. Sama mam je od 13 maja i z wyjątkiem błąkania się, narzekania oraz oglądania seriali, niczego więcej nie robię. Nie przedłużając - mam dzisiaj do oddania dwa zamówienia:

Zamówienie dla Emily:

Kochana, ale nakręciłam w tym zwiastunie troszkę. Mam nadzieję, że mnie nie zabijesz. Starałam się umieścić wszystko i dokładnie dobrać. Osobiście uważam, że zwiastun mi się udał. Co prawda nie jestem z niego bardzo zadowolona, bo sądzę, że mógłby wyjść lepiej. Muzyka jednak najbardziej pasuje! Ach i przepraszam, że nie ma tak dużo urywków odnośnie ciąży, ale ciężko mi było cokolwiek znaleźć. Daj znać co myślisz :)

Zamówienie dla Sandra:

Jeśli miałabym opisać ten filmik dwoma słowami wybrałabym: totalna improwizacja. Czytając Twoje zamówienie miałam czarną dziurę. Zupełnie nie wiedziałam jak mogę przedstawić podaną historię za pomocą urywków z filmików. Udało mi się chociaż troszkę pokryć swoją pracę z Twoimi myślami? :)

Przepraszam dziewczyny, że wasze nicki są w takim nieładzie, ale skasowałam komentarze i mądra ja nie zapisałam odpowiednio dla kogo dany zwiastun. Jeśli coś wam się nie podoba bądź coś chcecie zmienić koniecznie dajcie mi znać!

Pruedance Mikooru - dla Ciebie zwiastun zrobię w ciągu najbliższych dni i wstawię tutaj w notce. Będę w kontakcie! 

Pozdrawiam i do następnej notki! 

4 komentarze:

 1. Jezu,zakochałąm się w tym zwiastunie! Jest przepiękny!
  A co do tych momentów z ciąży to dobrze,ze dodałaś tak mało,bo sama bym nie chciała,żeby było ich za dużo :D
  Zwiastun jest naprawdę przpiękny ! ♥
  Dziękuje! ♥
  Emily ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę! I nie ma za co kochana <3

   Usuń
 2. Już nie mogę się doczekać tego zwiastuna^^

  OdpowiedzUsuń