19 lut 2017

Podsumowanie stazu Coldy

*19.02.17r.*

  Z góry bardzo przepraszam za tygodniową zwłokę, ciężko było się zebrać do kupy, nawał obowiązków zabiera nam sporo czasu. Nie przedłużając, przejdźmy do podsumowania. 

Melodia: Już widząc Twoje zgłoszenie byłam pełna dobrych odczuć. Twoje zwiastuny od razu mi się spodobały, a kiedy oglądałam Twoje kolejne prace na Dolince, tylko upewniałam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłyśmy, przyjmując się na stać. Mam wrażenie, że każdy zwiastun jest coraz lepszy, zwłaszcza urzekł mnie ten z Dramione. Wręcz się w nim zakochałam. Do tego jesteś bardzo terminowa (czego ostatnio nie można powiedzieć o mnie, bardzo przepraszam jeszcze i raz), a także wywiązujesz się z zamówień. Czegóż chcieć więcej? Jestem w stu procentach na TAK!

Fever: Może zacznę od pewnych uwag, które mi się nasunęły podczas oglądania twoich zwiastunów. Szczególną uwagę to, że na dwóch z tego co pamiętam filmikach dodałaś overlay(?), który jest na całym filmiku i cóż nie pasje ani do tępa muzyki ani do klipów, które zamieściłaś, tzn jest monotonny i jak takie "mruganie" nakładki powinno budować napięcie to tu po prostu lekko odstrasza i odpycha. Bawisz się napisami, co lubię, chociaż czasami jest to przesadzone. Muzykę zazwyczaj umiejętnie dobierasz, mieszasz jeszcze filmiki (tak mi się wydaje, trudno mi to trochę rozpoznać czasami) z gifami, co oczywiście jest całkowicie okej, tylko staraj się kadrować, aby zwiastun wyglądał bardziej schludnie. Najbardziej podobała mi się chyba twoja druga notka, gdzie zamieściłam zwiastun o Dramione i do swojego opowiadania. Tam właśnie zobaczyłam malutki progres, jak świetna ścieżka dźwiękowa, która pasowała, a pewne niedociągnięcia były mniej widoczne. Przepraszam, że może troszkę się czepiam, ale czasami potrafię być zgredkiem małym. :D
Zamawiające są zadowolone z zamówień, co się liczy bardziej niż moje uwagi, dodajesz regularnie notki, jesteś sympatyczna, więc jedyne co mogę powiedzieć, to witam w rodzince! Jestem na TAK

honey: A więc droga Zuziu, odkąd pojawiłaś się na Dolince wiedziałam, że będziesz chciała zostać z nami na dłużej. Oglądałam wszystkie twoje prace i jestem pod ogromnym wrażeniem... bardzo podobają mi się twoje zwiastuny, bo mają jakiś taki swój klimat (?) ciężko mi nawet to opisać haha jestem zachwycona twoimi umiejętnościami i tym jakie cudeńka potrafisz wyczarować z gifów! Zdecydowanie jestem na TAK!

Nic więcej dodawać nie trzeba, witamy w naszej rodzince! 

1 komentarz:

  1. A jejku dziękuję bardzo! Niesamowicie się cieszę!

    OdpowiedzUsuń