8 lut 2017

321. (794-795) Angel of the Morning

*kiedy nie możesz się zdecydować jaką piosenkę dodać i dajesz trzy*
*Brawo udało się dodać notkę*
Witam wszystkich! 
Moja ostatnia notka podczas stażu, a miałam z nią gorsze problemy niż z nauką. Pomijając już fakt, że pisząc to odrabiam angielski, uczę się na matematykę i historię i społeczeństwo. Po raz kolejny żałuję tego liceum. Ale jeszcze tylko chwila! 
Ostatnio miałam ciężkie życie z moim laptopem. Skurczybyk absolutnie nie pozwolił mi dokończyć zamówień, które dostałam. Jednakże w końcu się udało! I oto jestem! 
Dziwny mam temat tej notki. Ale jestem mocno zadurzona Deadpool'em i Christianem Grey'em*. Mieszanka wybuchowa, aczkolwiek na mój umysł działa kojąco. 
Piszę tutaj wszystko i nic. Ale jestem ostatnim czasem tak zakręcona, że sama nie wiem, jak się nazywam i zdecydowanie potrzebny mi odpoczynek. 
OK, nie przedłużam. Macie zamówienia kochani.

*only books honey


Mam nadzieję, że praca się podoba. Starałam się dopasować wszystko pod twoje napisy, które podałaś. Jedynie mnie zdziwiło, że w początkowych (złudnie dobrych opisach) dałaś "nieopanowana", a w tych drugich (bad) dałaś "opanowana". Jedynie to mi nie grało, ALE! To twoje zamówienie! Oceniaj 

Miałam z tym problemy, pomimo, że podałaś wszystko od A do Z. Jednakże widziałam, jaka byłaś przejęta aby wyszło idealnie i jeżeli tak nie jest to w tym momencie mogę iść się zaciapać. Starałam się, jak mogłam. Wiem, że nie dodałam ostatnich gifów o jakie prosiłaś, ale mam nadzieję, że praca się spodoba.Na dzisiaj to tyle. Do wyników mojego stażu nie będę przyjmowała zamówień. Jeśli tylko się dostanę otworzę kolejkę, jednak do tego czasu potrzebuję oddechu od tego świata. Więc wybywam w przestrzeń kosmiczną i do zobaczenia *miejmy nadzieję*! 

Coldy 

2 komentarze:

  1. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego zwiastuna... JESTEŚ NIESAMOWITA, DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO BARDZO! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny jest ten zwiastun ;) Nawet sobie nie wyobrażałam, że możesz zrobić coś tak nieziemskiego, co oddaje każdy aspekt tego opowiadania :) Dziękuję Ci bardzo :D

    OdpowiedzUsuń