25 wrz 2014

113. (321-323) So happy together

Cześć wszystkim :)
Nazywam się Eliza, ale tutaj występuje pod pseudonimem Liv. Jak się domyślacie jestem nową stażystką na Dolinie Zwiastunów i mam nadzieję, że zostanę tu już na stałe.
Jak tylko zobaczyłam, że nabór jest otwarty to od razu się tu zgłosiłam, bo słyszałam o DZ wiele dobrego. Postaram się dorównać reszcie ekipy, choć będzie to pewnie duże wyzwanie.
Nie będę się teraz rozpisywała. Jeśli ktoś chciałaby się czegoś o mnie dowiedzieć to wszystko jest na mojej podstronie. Zapraszam ! :D
A teraz przygotowałam trzy pracę. Mam nadzieję, że się wam spodobają.Zwiastun nr. 1
Zwiastun nr.2 
Zwiastun nr. 3
 


 To będzie na tyle. Jak wrażenie? Czekam na wszelkie opinie. 
No i o ile się jakieś znajdą to przyjmuję zamówienia.
5 komentarzy:

 1. Cześć :)
  No to czas na zamówienie:
  1. Hasło: kiss from a rose
  2. Zamawiający: Shadow
  3. Blog na którego zamawiasz: http://words--for--you.blogspot.com/
  4. Osoba, która ma wykonać: Liv Soul
  5. Opis bloga/opis zamówienia:

  Ogólnie opowiadanie jest o dziewczynie, która jest ciężko chora i niemal całe swoje dotychczasowe życie spędziła w szpitalu. Nie ma przyjaciół, nie żyje jak każdy, do tego dochodzą nadopiekuńczy rodzice, którzy nie chcą pogodzić się z choroba córki. Chciałabym aby w zwiastunie znalazły się właśnie fragmenty ze szpitala, czy to bohaterki, czy to rodziców z lekarzem ;) Na główną postać przyjęłam wizerunek Chloe Grace Moretz (nawet mam z dwa fajne gify jej w szpitalu), rodzice to obojętnie kto. Dziewczyna mimo to jest pogodzona ze swoim losem i jest radosna.
  Drugą główną postacią jest David ( wizerunek Stephen James ), który odsiaduje wyrok w więzieniu, ale odpracowuje winy jako "wolontariusz" w tym samym szpitalu co leży Emily. Z początku to ona będzie bardziej zainteresowana nim, później i on zwróci na nią uwagę. Cały czas oczywiście przewija się w tle jej choroba i wszystko z tym związane. Zaczynają ze sobą spędzać czas, najpierw na rozmowach, później jej się pogorszy i zdecyduje, że nie chce dłużej żyć szpitalem i on jakby pokaże jej świat na zewnątrz. Zaczną darzyć się głębszym uczuciem, chciałabym też jakąś scenę erotyczną ;) Jej rodzice nie będą tym wszystkim zachwyceni itd, na końcu główna bohaterka umiera.

  *Dodatkowe materiały:
  http://2.bp.blogspot.com/-deB6Mw_8VGQ/VAArMWpWyhI/AAAAAAAALZc/7zrroZA1ZSc/s1600/tumblr_n43uujiOdD1reli55o3_500.gif
  http://mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:public.articles.mtv.com/wp-content/uploads/2014/09/mia.gif
  http://33.media.tumblr.com/8f20b7cd30b8e3163936991f5ed4e3df/tumblr_na5s60BNz31txydcmo1_500.gif
  http://38.media.tumblr.com/89a8d506301b9110fd67b5232bf4b004/tumblr_mxq5ysaFrT1s103i9o7_r2_250.gif

  6. Ogólnie jeśli nie udałoby się znaleźć odpowiednich gifów z Chloe to może być po prostu jakaś blondynka ;) Napisów nie mam wymyślonych niestety i muzyki także.
  7. irinablackwood@gmail.com

  Jakby coś było nie jasne, czy coś to pisz :) Nie najlepiej opisuje takie rzeczy... Aaa i mam nadzieję, że nie przeszkodzi fakt, że jeszcze nie mam rozdziałów, ale chcę by wszystko było najpierw zapięte na ostatni guzik i wkrótce coś się pojawi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, te zwiastuny są boskie <3 Najbardziej chyba jednak podobał mi się zwiastun z numerkiem 2 :D
  Życzę powodzenia na Dolince :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej ciesze się, że ci się podobają :)
   Dziękuje xx

   Usuń