19 wrz 2014

Pożegnanie

Hej!
Chciałabym napisać, że odchodzę od załogi. W drugiej klasie gimnazjum było wszystko super, świetnie, a teraz? Natłok zadań mnie przeraża. Muszę siedzieć do 16 w szkole potem całą noc przy książkach. Nie jest kolorowo. Ale nie tylko dlatego odchodzę. Też przez to, że same zwiastuny... Wyczerpują mnie i męczą. Nie sprawia mi to już jakichkolwiek przyjemności. Za każdym razem, jak włączam Sonego Vegasa to... Jest takie "uhg" i rezygnuje z tworzenia.

Jednak... Mimo wszystko chciałabym podziękować całej załodze. Szczególnie Melodii, która mimo tego, że na początku złamałam regulamin (wspomnienia wracają) to mnie przygarnęła pod skrzydła doliny. Ale dziękuję wam, że mogłam z wami tyle przeżyć. I wiem, że były wzloty i upadki, ale dawaliśmy radę.

Mimo, że odchodzę będę tutaj wpadać i komentować wasze zwiastuny, które z dnia na dzień są co raz lepsze. Zaraz zwiastunownia będzie najlepszą w internetach. Jednak możecie mnie znaleźć na yt. Na starym koncie będzie link do nowego. Tym razem zaczynam działalność w grach. Mam nadzieję, że się spodoba, a przydomek JERRY to przeszłość.

Rochelle - twoje zamówienie przejmuje Natka99

Na powodzenia wszystkim :)


Żegnam cieplutko. Jerry.

2 komentarze:

 1. :( szkoda, byłaś świetna, życzę ci dalszych sukcesów! :)
  Malu

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Jerry, nawet nie wiesz jak jest nam przykro, że odchodzisz. Pomimo tego jednak rozumiemy Twoją decyzję. Nie przejmuj się. Najważniejsze jest to byś teraz poświęcała więcej czasu na naukę i dobrze napisała egzaminy oraz przeszła bierzmowanie (nie wiem czy u Ciebie bierzmowanie jest w trzeciej klasie - w każdym razie u mnie było :)).
  Oczywiście będziemy za Tobą tęsknić, ale damy radę jeśli będziesz nas odwiedzać i dawać znać co tam u Ciebie, jak dajesz sobie radę :)
  Miło było gościć Cię tutaj w naszej dolinkowej rodzince.
  W imieniu swoim i reszty załogi życzę Ci dużo powodzenia i jak najwięcej miłych chwil <3

  OdpowiedzUsuń