6 mar 2015

156. (438-439) Centuries


Hej!
Też się cieszycie, że już piątek? Bo ja strasznie:3 
Ale przejdźmy do zwiastunów, na dzisiaj dwa zamówienia:) W ogóle nie mogłam się wczuć. Nawet nie wiecie jak ciężko się buduje napięcie, jak bohater ma dwa normalne gify, na których się wygłupia i śmieje xdZamówienie dla Weronika Łachecka


Pozwoliłam sobie nieco zmienić napisy, mam nadzieję, że nie jest tragicznie:P W razie czego pisz to poprawimy:)

Zamówienie dla Juliaaaa


Normalnie poprawiam zwiastun, dopóki nie będę z niego zadowolona, ale ci bohaterowie naprawdę nie mają gifów. Może nie jest tak strasznie, a jak jest to pisz i będziemy coś kombinować;)


Na dzisiaj to tyle, przyjmuję zamówienia:)
Przypominam o głosowaniu w sondzie, organizowanej przez Kartotekę Zwiastunów, którą znajdziecie TUTAJ!:)

Miłego wieczoru!:*

Lilly<3

19 komentarzy:

 1. Możeszten drugi udostępnić na komórki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to nie zależy ode mnie, piosenka ma prawa autorskie:c

   Usuń
 2. Ogólnie to naprawdę bardzo mi się podoba... ale chodzi właśnie o te napisy. Nie podoba mi się to, że opuściłaś niektóre wersy. One były bardzo ważne i chciałam, aby były w tym zwiastunie. Praca naprawdę mi się podoba. Świetnie dobrałaś gify, które ci podesłałam i czcionka napisów też mi przypadła do gustu :) Tylko właśnie... mogłabyś dodać te wersy, które opuściłaś? Dokładniej napisałam ci w wiadomości ;) Z góry dziękuję i przepraszam za problemy.
  Pozdrawiam,
  Weronika <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiastun i tak jest długi, a jak dodam jeszcze te napisy to będzie trwał 10 minut. Uwierz mi, że gdybym umieściła te napisy, to nie byłoby sensu czytać bloga, bo już wszystko by się wiedziało.
  Jeśli koniecznie chcesz to mogę zmienić, ale według mnie będzie dużo gorzej, bo naprawdę wybrałam najważniejsze informacje;)
  Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 minut? Nie chcę cię obrażać, ale chyba trochę przesadzasz... zwiastun ma dokładnie 1:34. Czytam takie blogi, gdzie zwiastuny u nich mają po 3, 4 minuty. I uważam, że pewnie tyle by wyszło, gdybyś zastosowała się do tych napisów, o które ja cię prosiłam. Naprawdę nie chcę się kłócić, twoje zwiastuny są świetne, ale ja mam trochę na ten zwiastun inną wizję i nie podoba mi się on w tak krótkiej formie. Proszę cię, czy mogłabyś w wolnej chwili zrobić to jeszcze raz, tym razem używając moich napisów i więcej gifów, które ci przesłałam? Naprawdę mi na tym zależy. Jeszcze raz bardzo przepraszam za problemy.
   Dziękuję za pozdrowienia i również je do ciebie ślę,
   Weronika <333

   Usuń
  2. Przepraszam, że się wtrącę, ale moim zdaniem ten zwiastun będzie za długi. Wiem, że niektórzy mają zwiastuny po 3-4 minuty, ale uwierz - większości ludzi nie chce się tego oglądać. Bez sensu pisać bloga, skoro wszystko ma być zwiastunie. Bo wiesz, zwiastun nie streszczenie. Poza tym nie wiem o co Ci chodzi - Lily i tak wzięła sporo z Twojego zamówienia, a i tak wszyscy będą wiedzieli, o co chodzi w opowiadaniu. Wątpię, by ktokolwiek zrobił tako tasiemiec, chyba że ujmiesz w zamówieniu, iż to streszczenie.
   Także może pomyśl.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Przemyślałam wszystko dokładnie. Gdybym tego nie przemyślała, nie wykłócałabym się teraz z wami wszystkimi po kolei, tylko po prostu zaakceptowała ten zwiastun taki, jaki jest. Zastanawiałam się nad tym bardzo długo, jak chcę, żeby to wszystko wyglądało. I gdy miałam już pewność, to złożyłam u was zamówienie. Nie podoba mi się zwrot: "Także może pomyśl". Może to właśnie ty, Melodio powinnaś pomyśleć! W regulaminie wyraźnie jest, że można śmiało pisać, jak coś się nie podoba, więc napisałam, ale bardzo tego żałuję, bo teraz zaczną wszyscy się o to kłócić i mnie obrażać. Chyba wiem, o czym jest mój blog, prawda? Już sama wybrałam najważniejsze informacje, które powinny się znaleźć w tym zwiastunie. Poboczne rzeczy opuściłam, bo są mało istotne. Ale to co napisałam w zamówieniu było ważne i nie chciałam, żeby skrócać to jeszcze bardziej. Wiem, że zwiastun to nie streszczenie i nie zgadzam się z tym, że ktoś się zrazi do tego, że zwiastun ma 4 minuty, a nie dwa czy jedną. Jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć ten zwiastun to i tak go obejrzy. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Jestem uparta i wiem, czego chcę, okej? Nie musisz mi tego uświadamiać. Chcę, żeby było tak, jak w moim zamówieniu.
   Dziękuję za pozdrowienia, także je przesyłam,
   Weronika <333

   Usuń
  4. Pokaż mi, gdzie dokładnie Cię obraziłam, bo zaczyna mmie to powoli irytować. Nikt się z Tobą nawet nie kłóci, nie zauważyłaś? Radzimy Ci tylko, jak będzie lepiej, bo trochę w tym już siedzimy.
   Skoro się nie zgadzasz, nie musisz. Mówię, jak jest, z własnego doświadczenia.
   Ja się zamykam, nie potrzebuję tutaj awantur.
   A moje "także może pomyśl" odnosiło się do tego, abyś zastanowiła się, czy chcesz, aby zwiastun na dzień dobry zdradzał wszystkie szczegóły.
   Nie musisz od razu się złościć, bo to nie na miejscu.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  5. Właśnie w tym miejscu. Mówię, że jestem pewna, czego chcę, a ty i tak drążysz, żebym się nad tym zastanawiała. Masz rację, na pewno znasz się na zwiastunach lepiej ode mnie i masz prawo wyrazić swoje zdanie oraz doradzić mi. Dziękuję za to, ale mówiła mi już o tym Lil ka i uważam, że twoje powtórzenie tego samego, nie było tu potrzebne, bo jak widzisz, ja i tak nie zmienię zdania. Przepraszam, że cię zirytowałam, wcale tego nie chciałam. Nie złoszczę się, tylko po prostu nie lubię, jak ktoś kwestionuje coś, czego jestem pewna. Tyle. Jak już mówiłam, to nie są "wszystkie" szczegóły mojego bloga. Chyba wiem lepiej, o czym piszę, co nie? To są te najważniejsze szczegóły. Również pozdrawiam.

   Usuń
  6. Nie ma się o co kłócić, nie po to tu jesteśmy. Melodia ma rację, taki zwiastun naprawdę odstrasza, a chyba nie o to chodzi. Możesz zapytać się każdego, kto się na tym zna. Właśnie dobrze mówisz "wszystkie najważniejsze szczegóły", czyli wystarczy oglądnąć zwiastun i wszystko się wie. Bardzo mi przykro, ale ja się tego nie podejmę. Zwłaszcza, że pięć napisów, które podałaś mówi o jednym i tym samym. Może znajdzie się ktoś, kto podejmie się twojego zamówienia i wykona je dokładnie tak jak chciałaś, w co wątpię, jeśli oczywiście mówimy o dobrych zwiastunowniach.
   Trochę szkoda, że nie uszanowałaś mojej pracy i czasu, ale trudno, masz prawo zamówić jeszcze raz gdzie chcesz;)
   Pozdrawiam.

   Usuń
  7. Wiem, że nie powinnam się wtrącać, ale jako osoba, która ogląda ten zwiastun, uważam, że więcej nie jest potrzebne. Myślę, że to, że są tutaj te "braki" (których według mnie tu nie ma) sprawia, że naprawdę chce się to czytać. Bo jeśli w zwiastunie będzie za dużo, to bez sensu czytać bloga. A chyba nie o to chodzi.

   Usuń
 4. Szkoda, że nie mogę obejrzeć, bo laptop nie działa :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo chyba nie da się z tym nic zrobić? A tak bardzo bym chciała obejrzeć zwiadtun do swojego opowiadania...

   Usuń
  2. Postaram się zmienić muzykę, ale musisz mi dać chwilę:)

   Usuń
  3. Ok :) Jeju, jak bym chciała już go zobaczyć :)

   Usuń
  4. Zmieniłam muzykę, już możesz oglądać:)

   Usuń
 5. Hej !
  Twoje zwiastuny są naprawdę śliczne dlatego złożyłam u Ciebie zamówienie :)
  Uważam, że zwiastun dla Julii jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony tak samo jak ten pierwszy.
  Życzę Ci równie dobrych zwiastunów
  Pozdrawiam
  Niepowtarzalna xx

  OdpowiedzUsuń