31 mar 2015

165. (462-463) Break the rules

Witajcie kochani!

Było tak pięknie, słonecznie, ale niestety od paru dni jest szaro, deszczowo i mokro. Ugh. Jak ja nienawidzę takiej pogody i do tego jeszcze babka od angola mnie denerwuje. Zresztą ona od początku roku to robi.
Ale dość mojego przynudzania i marudzenia. Czas przejść do zwiastunów. Na dzisiaj mam dwa zamówienia. Miałam jeszcze przygotować zwiastun wolny, ale nie zdążyłam.

Blue chciałabym cię bardzo przeprosić, ale nie zdążyłam dzisiaj wykonać dla ciebie zwiastunu. Muszę jeszcze doszukać kilka gifów, a nie jest to wcale takie proste.Jak najszybciej postaram się go wykonać.

Zamówienie dla Nala

Mam nadzieję, że zwiastun ci się spodoba. Robiło mi się go naprawdę dobrze i nie mam do niego żadnych uwag. Ogółem to podoba mi się pomysł na opowiadanie i prawdopodobnie będę je czytać :)

Zamówienie dla † Kylie †

Tutaj mogłabym prawdę mówiąc skopiować to samo co napisałam pod zwiastunem wyżej.

I to będzie na dzisiaj tyle. Mam wielką nadzieję, że zwiastuny wam się podobają. Z chęcią przyjmę jakieś zamówienia :* Chciałabym podziękować wszystkim za miłe słowa pod moją ostatnią notką :*
Pozdrawiam Pauline ♥

12 komentarzy:

 1. Omom *-*
  Boski <3
  Po prostu się w nim zakochałam :*
  Dziękuje! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma sprawy :) Poczekam... Rozumiem przecież, że strasznie skomplikowanego zażądała :P Będę czekać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej ! Ja jestem Blue. Mój blog przestał istnieć, ale mam nadzieję, że ten zwiastun się pojawi. Bardzo bym cię o to prosiła. Oczywiście, jeśli nie będziesz chciała - zrozumiem.

   Usuń
  2. Ale po co Ci zwiastun skoro nie masz bloga do cholery?

   Usuń
  3. Może zwyczajnie chce go zobaczyć ? A później się zdecyduję, czy mój blog powinien istnieć ? I jeśli jesteś taki mądry kochany Anonimku to się nie wtrącaj w moje sprawy. Napisałam tutaj bo nie mam innego kontaktu.

   Usuń
  4. Pogięło cie? A jak stwierdzisz, ze jednak nie powinien to co? Pauline zmarnuje czas tak samo jak melodia? I jeszcze karia z creative trailer? Przeginasz. jestem ciekawa co dziewczyny ma to powiedza.

   Usuń
  5. Nie wiem co na to Pauline, ale skoro Twój blog przestał istnieć to powinna anulować Twoje zamówienie + złożyłaś zamówienie na innej zwiastunowni, co sprawia, że Pauline powinna automatycznie anulować zamówienie. Następnym razem radziła bym się zastanowić zanim zamówisz u kogoś zwiastun, bo my poświęcamy na to swó wwolny czas. I zwiastun jest raczej po to aby w pewien sposób reklamować blog, a nie żebyś zobaczyła czy tego bloga bedziesz pisać czy nie.

   Usuń
  6. Droga Blue. Niestety, ale nie wykonam tego zwiastunu, bo skoro usunęłaś bloga to nie chcę tracić wolnego czasu. Mam swoje blogi i nie mogę tracić wolnego czasu na robienie zwiastunu do bloga, który już nie istnieje. Także anuluje twoje zamówienie.

   Usuń
  7. Dobrze. Rozumiem

   Usuń
  8. Aha i dzięki Naomi i komuś Anonimowego za lekcję. Zastanowię się i tak dalej. Proszę tylko anonimka, nie pogięło mnie. Dzięki jeszcze raz i następnym razem proszę od razu mnie nie ochrzaniać. Doceniam pracę Pauline i innych

   Usuń
  9. Ja myślałem, że przyzwoitość jednak do czegoś zobowiązuje.

   Usuń
 3. Zwiastun jest niesamowity, jestem pewna że nikt nie wykonał by go lepiej.
  Mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze u ciebie coś zamówić.

  OdpowiedzUsuń