10 maj 2015

180. (502-506) I Will Return


Witajcie kochani!
Przychodzę do was po raz kolejny. Tym razem już nie jako stażystka, a już jako członkini załogi. Jeju, jak się z tego powodu cieszę. Jedno z moich marzeń w końcu się spełniło. Mam nadzieję, że inne się też spełnią. Mimo iż za oknem pada deszcz ja mam świetny nastrój, ponieważ wygrałam konkurs graficzny ^^ Ale, co ja wam będę przynudzać o tym, co wygrałam. Chyba nie po to tutaj przyszliście, prawda?
Przychodzę do was dzisiaj z pięcioma zwiastunami. Trzema robionymi na zamówieniami i dwoma wolnymi, więc już bez zbędnego przynudzania do nich przechodzę.

Mrs. Pirate chciałabym cię serdecznie przeprosić, ale niestety nie udało mi się wykonać na dzisiaj zwiastuna dla ciebie, ale na pewno oddam go w następnej notce. Miałam go zrobić wczoraj, ale zabrakło mi czasu. Mam nadzieję, że się nie gniewasz :/

Zamówienie dla † Kylie †

Po raz kolejny robiłam dla ciebie zamówienie i po raz kolejny robiło mi się je bardzo dobrze. I tak jak poprzednim razem zapewniam cię, że będę czytać to opowiadanie. Mam nadzieję, że zwiastun ci się spodoba.

Zamówienie dla Melley x

Z tym zwiastunem miałam małe problemy, ale chyba źle nie wyszedł. Efekt końcowy moim zdaniem nie jest zły. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Zamówienie dla Jasmina PL

Nie wiem, co mam o nim powiedzieć. Prawdę mówiąc wzięłam tylko gify i teksty, które mi dałaś i je "poskładałam" w całość. Mimo, że to nie moje klimaty i pierwszy raz robiłam taki zwiastun to efekt mi się podoba. Mam nadzieję, że tobie też się spodoba.

 Zwiastun wolny #1

Już na samym wstępie chcę napisać, że nie jestem LS i nigdy nie byłam. Chciałam zrobić coś nowego dla mnie, a zwiastun z Larrym właśnie jest taką nowością. Robiłam w swoim życiu już wiele rzeczy z Harrym (bez skojarzeń) i postanowiłam, że tym razem zaszaleje i tak oto powstał zwiastun z Larrym, który mi osobiście się podoba.

Zwiastun wolny #2

Zoella i Derek *.* Prawdę mówiąc nie jestem miłośniczką horrorów, a to najpewniej dlatego iż nie było jeszcze horroru, który faktycznie by mnie przestraszył. Mimo to poszłam w te klimaty i chyba nie wyszło to aż tak źle... Prawda?

Dobra. Ja już zmykam, ponieważ rozdziały na blogi same się nie napiszą. Z chęcią przyjmę jakieś zamówienie.
Do, zobaczonka :* 

4 komentarze:

 1. Jej tak dziękuję Ci za zwiastun, no normalnie kocham Cię :D Jest wspaniały! Właśnie o takim marzyłam, a jest nawet lepszy ♥ Yay~ :D Powodzenia w dalszych pracach ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ci się podoba ^^ Bałam się, że nie poradzę sobie z Koreańczykami, ale jak widać się udało ♥

   Usuń
  2. Jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona :D Jeszcze raz dziękuję ^^

   Usuń
 2. Hej, =3
  Widząc zwiastuny z 1D od razu pomijam - jest ich stanowczo za dużo, ale nic na to nie poradzę i muszę jakoś to przeżyć.
  Wolny zwiastun wyszedł Ci genialne. Chociaż ja osobiście wybrałabym inną muzykę, ale to już zależy od gustu wykonawcy. :) Przyjemnie się oglądało i czekam na więcej właśnie tego typu zwiastunów:) Horrory, kryminały thrillery, czyli mój świat. No nic, zwiastun ładny wszystko cacy.
  Pozdrawiam =)

  OdpowiedzUsuń