18 maj 2015

183. (515 - 518) No Control


Witajcie, kochani!
Przybywam do was z kolejnymi zwiastunami. Moja ostatnia notka była stosunkowo nie dawno, ale mimo to znowu przybywam to was z kolejnymi zwiastunami. Żeby nie przedłużać. Od razu do nich przechodzę.

Zamówienie dla † Kylie †

Widziałaś już go, a to ze względu na to, że miałyśmy problem z piosenką. Ale na całe szczęście udało nam rozwiązać ten problem.

Zamówienie dla Mrs. Pirate

Ty także widziałaś już dla siebie zwiastun, ponieważ miałam go dodać w poprzedniej notce, ale się nie wyrobiłam.

Zamówienie dla Erenai

Czy także widziałaś już zwiastun, bo miałam z nim małe problemy. ale ostatecznie ja, jak i ty jesteśmy zadowolone z efektu końcowego.

Zamówienie dla Polish Directioner

Jesteś jedyną osobą, która nie widziała dla siebie zwiastuna, ale to chyba tylko dlatego iż nie miałam z nim żadnych problemów i wykonałam go prawdę mówiąc wczoraj.

To wszystko na dzisiaj. Z tego względu iż wykonałam wszystkie zamówienie jakie miałam z chęcią przyjmę nowe. Także możecie u mnie składać zamówienia. Ja jestem gotowa podjąć się wszystkiego. Nie ma tematu, którego bym nie wykonała także możecie śmiało u mnie zamawiać :* 
Do zobaczonka ♥

6 komentarzy:

 1. Dziękuję *.* Właśnie o taki mi chodziło ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabyś powiedzieć jaki jest tytuł i wykonawca piosenki ze zwiastuna nr 3 ? Z góry dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Em, to dziwnie czytasz.

   Usuń
  2. Każdy czyta tak jak potrafi.
   I myślę, że punkt siódmy z regulaminu dla zamawiających powinien być też wpisany do regulaminu dla osób tworzących, a przynajmniej pierwsze wyrazy em...
   Dziękuję bardzo za to, że już nie złożę u was zamówienia.

   Usuń
  3. Ale ja jestem kulturalna.
   Po prostu raczej nie przeczytałaś regulaminu, bo nie wiem, po co składasz zamówienie pod notką skoro to nie tu jest tego miejsce.

   Usuń