3 lip 2015

Podsumowanie stażu Evi

Witam! Dziś nadszedł dzień podsumowania stażu jednej z naszych stażystek- Evi! Tym razem postanowiłyśmy nieco zmienić formę podsumowań, od tej chwili będą miały formę jedynie ogólnej oceny pracy stażystki, a nie ocenę wszystkich zwiastunów. Niestety Lilly i Pauline nie mogły brać udziału w podsumowaniu :c Przejdźmy od razu do rzeczy:

Melodia
Właściwie nie muszę się jakoś szczególnie rozpisywać. Twoje zwiastuny bardzo mi się podobają, są dopracowane i dokładnie zrobione. Zwłaszcza podobają mi się dialogi, które dobierasz do poszczególnych filmików. Wywiązujesz się z terminów, dodałaś wymagane trzy notki, więc nie widzę przeszkód przed napisaniem, że jestem na tak.

Naomi
Tu, szczerze powiedziawszy, nie ma co mówić, od samego początku jestem zakochana w Twoich zwiastunach! Masz fajny styl, a Twoje zwiastuny są coraz lepsze. Najbardziej chyba podobają mi się te dialogi, które dodajesz do zwiastunów. Musisz się szykować, bo kiedy zacznę nowego bloga to na pewno zamówię u Ciebie zwiastun! Jestem oczywiście na tak :)

Maggie
Powiem szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie twój postęp! Pamiętam jak oglądałam twoją pierwszą notkę i przeszłam obok, myśląc: "No nieźle, nieźle". Co prawda, nie jestem jakimś specjalistą, spójrzmy prawdzie w oczy. Mimo wszystko, w swojej następnej notce bardzo mnie zaintrygowałaś. Twoje zwiastuny były coraz lepsze i mam nadzieję, że zatrzymasz i nawet podwyższysz swój poziom :)
Teraz przejdę do rzeczy, na które (moim skromnym zdaniem) powinnaś zwrócić uwagę:
-Kadrowanie, postaraj się, aby wszędzie było jednakowe.
-Uważam, że powinnaś popracować nad stylem napisów. Nie powinny być, aż tak krzykliwe, bardziej stonowane i ładne.
Co mi się podoba:
Masz oryginalny, fajny styl swoich zwiastunów. Bardzo mi się podobają, a jeśli będziesz ćwiczyła i zastosujesz się do rad tutaj przedstawionych, myślę, że zajdziesz daleko :)
Ocena: Tak, jak najbardziej :)

Ada
Cóż, szczerze nie miałam okazji się z Tobą zaznajomić i nie wiem „jaka jesteś”. :D
Wydajesz się pracowita i pełna zapału, i widać na pewno to w twoich zwiastunach! Masz bardzo ciekawy sposób ich ukazania.
W pierwszym zwiastunie te napisy tylko mi się nie podobają. Są za duże i to tło powtarzające się, które nie pasuje tematycznie do zwiastunu. Scenki bardzo fajnie ułożyłaś .W drugim jednak nie przypilnowałaś kadrowania. W trzeci zwiastun bardzo mi się spodobał mimo, że nie ma tam jakiejś wyróżniającej się historii bardzo przypadł mi do gustu. Czwarty chyba jest moim faworytem, mimo, że kadrowania nie ma, bardzo mi się spodobał. To chyba tyle. Nie mam pojęcia w jakim programie tworzysz, ale na pewno można w nim kadrować, bo jednak gdy są przejścia to widać różnicę wielkości scenek.:)Muzykę wyciszasz, ciekawy jest sposób dodawania tego głosu w tle (jednak myślę, że w niektórych przypadkach jest zbędne). Nie mam nic do dodania. Tworzysz świetne zwiastuny, jestem na tak


Jak widać jesteśmy jednogłośne, więc zostajesz z nami na stałe! Gratuluje i witam w rodzince! :*

4 komentarze:

 1. Dziękuję! :* Pracuje na Sony Vegas i jeszcze nie wszystko ogarniam ale postaram się poprawić z tym kadrowaniem :) Bardzo cieszę się, że przeszłam ten staż :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie witam w rodzince! ^^

   Usuń
  2. Witaj w naszej skromnej, ale jakże kochanej rodzince <3 Baw się z nami dobrze :)

   Usuń