29 cze 2015

Informacja od Melodii

Cześć!

Nie przechodzę z dobrymi wieściami. :c Sprawiłam sobie ostatnio laptopa, ale niestety jego system operacyjny to Windows 8, gdzie Movie Maker mi nie działa. Mówię to z wielkim smutkiem, ale muszę skończyć ze zwiastunami. Nie mam programu, a poza tym skończył mi się zapał do tego. Na Dolinie oczywiście zostaje jako administrator, będę ogarniać wszystko itd., ale już bez robienia zwiastunów.

Teraz tak: Mam pięć zamówień, z czego dwa musiałam anulować, mianowicie te dla Mikoryzy oraz Rity White, gdyż nie wstawiły odnośników do DZ na swoje blogi.

Co do zamówień Nathalie Malik, Raven Moon oraz Katriny S: niestety nie dam rady ich wykonać. Przepraszam. :c Za to gadałam z dziewczynami i Pauline powiedziała, że ze dwa te zamówienia może przejąć i oddać tak na sobotę-niedzielę, ale to już sami zdecydujcie, czy ona ma zrobić, czy składacie od początku u kogoś innego. Lilly też coś wspominała, że mnie wspomoże, więc wystarczy się z nimi skontaktować. :)

Także ten... Dziękuję za te multum zamówień, które do mnie złożyliście przez te półtora roku. :* Świetnie się tym bawiłam!

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!

5 komentarzy:

 1. Rozumiemy i mamy nadzieję, że kiedyś wrócisz :) !

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, ja chciałam tylko poinformować o tym, że na Podziemiu Zwiastunów pojawiły się już buttony. Jeśli chcielibyście umieścić jeden zamiast linku na swojej stronie, zapraszamy tutaj .
  Pozdrawiamy, blair and izzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybyś chciała i trochę dłużej posiedziała, mogłabyś wgrać do laptopa Windowsa 7, zrezygnować z Windowsa 8 i wgrać Movie Makera. Myślę, że jest taka opcja, bo u mnie było tak robione (przez kilka lat miałam W7, potem na rok W8, a potem coś się schrzaniło i mam znowu W7, a MM mi nie zniknął).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że u mnie to trochę inaczej. Możliwe nawet, że masz od początku wgranego MM, wpisz sobie w wyszukiwanie w komputerze/laptopie (najlepiej tylko "movie" albo "maker"). A jeśli nie, zawsze możesz zmieć W8 na W7.

   Usuń
  2. Nie chcę już zmieniać całego oprogramowania, to trochę bez sensu. :)
   Jak nagle poczuję palącą chęć robienia zwiastunów, to będę kombinować.
   Na razie czuję tylko, że mam dużo więcej czasu na moje opowiadania i to mi pasuje. :)
   Dziękuję za rady!

   Usuń