14 cze 2015

193. ( 543-544) Dirty Dancing


Witajcie!
Już prawie koniec roku szkolnego. Kto się cieszy? Bo ja na pewno. Jeszcze jutro napiszę sprawdzian z historii i mam wszystko z głowy i wreszcie będę mogła się trochę bardziej zająć bloggerem i zwiastunami. 
Moja notka jest dzisiaj trochę bardziej uboga, a to z powodu nauki i takiej pięknej pogody za oknem. No i może trochę "Aftera", bo ostatnio się trochę zaczytałam. Nie przedłużając przechodzę już do zwiastunów.

Sombra K'kie ja postaram ci wysłać dla ciebie zwiastun jutro bądź we wtorek mailem, bo na dzisiaj się nie wyrobiłam. Za, co cię przepraszam.

Azura miałam problemy ze zwiastunem dla ciebie i napisałam do ciebie na maila, ale niestety do dzisiaj czekam na odpowiedź na niego.

Zamówienie dla Diana Wildsoul


Szczerze to tak mi se podoba. Nie wiem, jak będzie z tobą. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi to śmiało pisz, a ja to poprawię.

Zwiastun wolny:

Ten zwiastun jest takim moim małym eksperymentem. Według mnie wyszedł i jestem z niego dumna, a koloryzacja podoba mi się w tym wszystkim najbardziej. Różowy *-*

To będzie na tyle kochani :* Z chęcią przyjmę parę zamówień, bo chcę, żeby następna notka była trochę bardziej obszerniejsza. MOŻECIE SOBIE WYBRAĆ DOWOLNĄ KOLORYSTYKĘ, A JA POSTARAM SIĘ W NIEJ ZROBIĆ ZWIASTUN.
~Pauline~

3 komentarze:

 1. Jest cudowny, bardzo Ci dziękuję :)
  Diana ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy zwiastun wyszedł Ci cudownie, zakochałam się w tej piosence. ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka jest piosenka w pierwszym zwiastunie ???

  OdpowiedzUsuń