10 cze 2015

191. (539-540) Don't worry be happy!

Muzyka 


Hej misiaczki! :)

Jestem nową stażystką na tej oto pięknej zwiastunowni! :D
Nie wiem czy jest sens opowiadać o sobie, więc powiem tylko krótko:
Na bloggerze jestem już dość długi czas, ale piszę dwa (prawie 3) blogi z opowiadaniami. Są one różnej tematyki ;p Nie będę tutaj wstawiała linków, bo mnie wywalą (a jeszcze nie przeszłam stażu!) za prywatne reklamy xD Jeśli ktoś jest zainteresowany, to serdecznie zapraszam na moją podstronę gdzie możecie dowiedzieć się więcej o mnie, o tym co wykonam, a czego nie oraz zamówić swój niepowtarzalny zwiastun! ------> Love me like you do
Kończę gimnazjum (licealna hot 16 <3) mam psiaka, który wabi się Rafiś oraz brata, który wcale nie jest takin słodki jak się wydaje... Uwielbiam sztukę, a moja wyobraźnia nie zna granic. :)
No ale przejdźmy do zwiastunów, które wykonałam w programie Windows Movie Maker 2.6 oraz Movie Maker i oba te programy są wspaniałe <3
Przyznam się, że są to moje pierwsze zwiastuny, ale nie wiem czy powinnam to mówić xd hejty, hejty...
Ja na zwiastunie będę widniała pod pseudonimem "Sysia;33" (tak te "trójki" muszą być") a jak mam na prawdę na imię chyba nie trudno się domyślić xd


Pierwszy jest wykonany z kawałków teledysków i nie jest on jakiś super wyjątkowy. Próbowałam po prostu program.
Drugi jest wykonany z gifów i po jego zrobieniu przyznam się, że zaraz oglądałam Igrzyska Śmierci xD Piękny film tak apropos <3 <3 (nadużywam "<3" wiem ;x)

Z tego jestem bardziej dumna, naprawdę mi się podoba, ale nie można go niestety na youtube wyświetlić na komórkach. Działa tylko na laptopach itp. Nie wiem dlaczego, próbowałam na wszystkie sposoby xd Ale mam nadzieję, że chociaż tu odpali:Dużo lepiej będzie mi się wykonywało zamówienia niż takie "nie na temat" ale to nie znaczy, że takich nie będzie. Te powyższe są wolne i można je dowolnie wykorzystać, ale za moją zgodą. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę je przerobić, tylko dajcie znać jak. ;)
Kontakt do mnie znajdziecie na mojej podstronie.
Tam też znajdziecie link do mojego konta na youtube, a tam jeszcze dwa inne zwiastuny, które były i są wykorzystywane do mojego użytku, dlatego proszę o nie kopiowanie ani nie używanie ich.  Są one dłuuuugie dlatego ich tu nie wstawiłam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to możecie zerknąć. Jestem w trakcie robienia zwiastuna do mojego nowego bloga *.* Taki mrocznyy *.* Serio. Potem wstawię jak skończę.

A teraz na koniec to na co wszyscy czekamy:
Nie to nie wakacje ;x jeszcze nieee... ale już nie długo!


Przyjmę każde zamówienie, bo sądzę, że i tak dużo ich nie będzie c; Buziaki i do następnej notki!


Edit:
Przyjmę zamówienia, które będą złożone zgodnie z regulaminem oraz instrukcją, a także które będą złożone na mojej podstronie w zakładce "zamówienia". Te dwa warunki trzeba spełnić, ponieważ innych zamówień nie biorę pod uwagę :) 
Ps. Do wakacji jeszcze tylko 11 dni nauki *.*

4 komentarze:

 1. Drugi zwiastun jest wspaniały :) Jak nazywa się piosenka? :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest napisane w zwiastunie ;) Taylor Swift- Safe&Sound :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałam się w drugim zwiastunie. *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiastun z IŚ jest przepiękny! Ładnie dopasowałaś muzykę.Aż się wzruszyłam! :))

  OdpowiedzUsuń