24 cze 2015

198. (559) Goodbye

Cześć! Jestem chyba jedyną osobą na tym blogu która dodaje po jednym zwiastunie w każdym poście :D Dzisiaj miały być dwa ale niestety program zaczął szwankować i odstawiać bunt maszyn więc drugie zamówienie powędruje już drogą prywatną do zamawiającej.A oto zwiastun wędrujący w ręce Lola xd Link do yb


Cóż, okazuje się, że nie tylko mój program się buntuje przeciw mnie ale i cały wszechświat. Nie wiem jakim cudem ale blogger nie potrafił wyszukać dodanego wczoraj na yb zwiastunu, i przez dwie godziny nie potrafił wgrać filmiku bezpośrednio z laptopa więc musiałam dodać go w ten sposób. 

Lola, jak sama dobrze wiesz byłam zadowolona z tego zwiastunu jednak bałam się twojej opinii gdyż nie zastosowałam się praktycznie wcale do twoich wskazówek a ruszyłam w zaparte ze swoją wizją. Wczoraj twierdziłaś, że wszystko jest dobrze ale gdyby jednak okazało się, że coś jest do poprawy to pisz do mnie śmiało :) 

 Martine Malfoy pisałam do Ciebie w wiadomości prywatnej ale piszę jeszcze tutaj. Czuję się strasznie winna nie oddając Ci dzisiaj zamówionego zwiastunu ale próbowałam z każdej strony i nie potrafię przejść tej awarii. Mam nadzieję, że zrozumiesz i poczekasz jeszcze chwilę na zwiastun a jeśli postanowisz zrezygnować i złożyć zamówienie gdzie indziej to oczywiście zrozumiem. 

5 komentarzy:

 1. jeszcze raz dziękuję ci za tak przepiękny zwiastun ♥ przeszłaś moje oczekiwania i bardzo się cieszę, że złożyłam u ciebie zamówienie ;** brak mi słów, żeby określić jak bardzo mi się podoba, wiem, że pisałam ci to dość sporo razy na gg, ale jeszcze raz dziękuję, Evi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. z jakiego to filmu/serialu? (chodzi mi o aktorkę)

  OdpowiedzUsuń
 3. znakomite zwiastuny

  http://graphicnina-grafika.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, z tej strony autorki Podziemia Zwiastunów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem stworzenia reklamy każdej z Zwiastunownii. Więcej informacji tutaj. Czekamy na Waszą odpowiedź :)

  Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy wraz z Zwiatunowym Kącikiem. Więcej informacji.

  Pozdrawiamy, blair and izzy.

  OdpowiedzUsuń