27 cze 2015

199.(560) Only love can hurt like this

Hej.
Myślałam ,że zdążę. Tsa... Nawet przed 20.00. Ale laptop i program (wraz z YT) stwierdził ,że po co szybko renderować film. Droga Pauline. Zwiastun wyszedł okropnie. I pozwalam ci ,a nawet każe byś zamówiła u kogoś innego zwiastun. Nie dość ,że robiłam go w innym programie, który jest popieprzony (a nie w Vegasie) i na dodatek dał tą nazwę tego programu na sam środek zwiastunu. I nie wciskaj mi kitów ,że jest fajny. Bo tak nie jest.
Nigdy nie sądziłam ,że to napiszę, ale chyba odchodzę z Doliny. Piszę to z bólem serca, jednak jaki ze mnie pożytek ,gdy nie mam odpowiedniego programu (Vegas)  i posiadam zdezelowany laptop?
Czemu nie robię w SV? Otóż laptop zrobił mi psikusa i mimo ,że dzień wcześniej zarejestrowałam Vegasa on mi to tak jakby cofnął(?) i sprawił ,ze skończyła mi się wersja testowa Vegasa. I gdy ponownie chciałam zarejestrować SV pojawił mi się błąd [32] ,że mój serwer coś tam coś tam sranie w banie.
Nie chcę stąd odchodzić, jednak chyba będę zmuszona.

Oto ten nieudany zwiastun:


I nie zaprzeczaj Pauline.
Spieprzyłam na całej Lini, a cały wszechświat się na mnie uwziął.


Okeeej, jedyną dobrą wiadomości jest to,że zaczęły się wakacje! Cieszmy się i radujmy, bo to czas święty! ^^
Mam nadzieję ,że wszyscy zdaliście i te wakacje będą najlepszymi jakie przeżyjecie!

All the love, A xx

3 komentarze:

 1. Nie kazałaś mi nic mówić także będę milczeć, chociaż mogłabym powiedzieć wiele i kłócić przez wiele godzin, ale okay nic nie mówię. Ale muszę powiedzieć ci jedno nie możesz odejść z naszej rodzinki. Co by bez ciebie zrobimy Aduś? Kto będzie mi załatwiaj gify? Z kim będę się kłócić? Z kim ja i Maggie będziemy zawzięcie 'dyskutować'? No z kim? Bez ciebie będzie nudno Aduś, a bynajmniej nie będzie tak, jak jest z tobą. Plosie nie odchodź :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę za bardzo się nad sobą użalasz. Jak się coś spierdzieliło to po prostu stara się to naprawić, zrobić od nowa, znaleźć inny sposób na robienie tego, a nie użala się nad sobą i to dodatkowo w internecie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się będę kłócić ! Może zwiastun nie jest twoją najwybitniejszą pracą, ale początek jest cudowny, a wszystko później jest świetne ♥
  Głupi program, że dodał swoją nazwę. Ale może dasz jakoś radę z nim popracować lub znaleźć sobie jakiś inny ? Nie rozumiem, dlaczego chcesz się poddać.
  Z takim podejściem, to po pierwszym problemie się załamiesz. Owszem bardzo przykre zrządzenie losu, ale wszyłaś z tego obronną ręką i zwiastun jest jaki jest - przy czym mi bardzo się podoba, chociaż troszeczkę się nie orientuje o czym jest bloga (na to przymykam oko).
  Mi się ta praca bardzo podoba, i nie rozumiem czemu kurde tak się zdenerwowałaś.
  Mam nadzieję, że i program, i komputer okaże ci swoją łaskę.

  Weny i pozdrowienia ♥
  Azura

  Ps.: Ależ się rozpisałam.

  OdpowiedzUsuń