18 kwi 2015

Podsumowanie stażu Pauline

Czeeeść! Przyszedł czas na podsumowanie stażu Paulinie. Jej staż rozpoczął się siedemnastego marca, a zakończył się wczoraj. Przejdźmy od razu do podsumowania :)


Melodia: Ten zwiastun ma niesamowity klimat. Ta mi muzyka tylko go potęguje, osobiście kocham ten utwór. Podoba mi się czcionka, jak i dobór gifów. Nic dodać nic ująć.:)

Naomi:Bardzo mi się podoba, wszystko ładnie współgra. Jedyna uwaga to to, że jest chyba nieco za długi.

Maggie: Nie mam żadnych uwag. Bardzo fajnie się ogląda, choć momentami jak dla mnie za długo.Melodia: Niby tematyka oklepana, ale zwiastun mi się podoba.czcionka. Może trochę inaczej dobrałabym gify, ale muzykę dopasowałaś cudnie. c;

Naomi: Bardzo fajny, tylko w pewnych momentach przeszkadzało mi to, że w niektórych miejscach nie ma polskich znaków.

Maggie: Miło się ogląda, aczkolwiek przyczepię się do tych licznych kropek, które występowały przed i po niektórych zdaniach, słowach etc. Szczególnie podobała mi się muzyka, instrumentalna!
Melodia: Ojeej! Kocham tę piosenkę! A związku piękny, nie wyłączyła,mam żadnych uwag. Napisy są może trochę pogmatwane, ale każdemu się zdarza.

Naomi: Za piosenkę masz u mnie dużego plusa! Zwiastun jest dobrze wykonany, nie mam uwag.

Maggie: Napisy i przejścia, po prostu kocham! I oczywiście "Sail", moja ukochana piosenka, ostatnio podobno popularna. I uprę się jeszcze przy linku do bloga. Mógłby być w jednej linii.Melodia: Tej piosenki za to nie lubię wcale, ale wyśmienicie pasuje do zwiastuna. :D Bardzo dobrze dobrałaś gify i... no co ja mam jeszcze gadać? ;-; Świetna praca i tyle.

Naomi: Ciekawy zwiastun. Nie mam większych uwag, prócz tego, że piosenka średnio pasuje, ale przymrużmy na to oko ;)

Maggie: Praktycznie te same uwagi i pochwały co w innych zwiastunach. Napisy, przejścia jak i same gify, natomiast nie za bardzo pasuje mi tu piosenka. Wiem, że tematyka szkolna, jednak w zwiastunie są wzmianki o koszmarach i tajemnicach, a piosenka ma inne przesłanie. Nie mniej jednak, bardzo ciekawie.Melodia: 18 jest jedną z moich ulubionych piosenek z najnowszego albumu chłopaków, więc przyjemnie mi się oglądało. Pogubiłam się tylko, bo za dużo jest postaci i nie bardzo łapie, o co chodzi.

Naomi: Bardzo ładny zwiastun, wszystko tu współgra. Przeszkadzało mi jedynie to, że czasem gifów było aż za dużo, przez co nie oglądało się tak przyjemnie jakbym chciała.

Maggie: Bardzo ładny, prosty zwiastun. Niesamowicie podobają mi się napisy, oprócz linku do bloga. Mógłby być bez ukośników i umieszony w jednej linijce. Był też, jak na mój gust, trochę za długi, mogłabyś uciąć go po refrenie. Jednak wszystko ładnie skomponowane i miłe w oglądaniu.Melodia: Piękna praca, chyba mój faworyt. ♡ Jak nazywa się ta śliczna piosenka?

Naomi: Naprawdę dobry zwiastun, wszystko mi się tu podoba. Nie mam uwag :)

Maggie: Napisy! Absolutnie kocham! Świetnie wyglądają, idealne przejścia i oczywiście piosenka. Mam tutaj taką samą uwagę- zwiastun mógłby kończyć się po refrenie.


Melodia: Tematyka też niby oklepana, ale muzyka fajnie buduje napięcie. Nie mam się do czego przyczepić. ^^

Naomi: Wszystko jest ładnie dopasowane, nie mam uwag. 

Maggie: Tutaj nie mam żadnych uwag. Wszystko świetnie wkomponowane. I użyłaś instrumentalnej wersji, świetny efekt. Nie dekoncentrowała mnie przy czytaniu napisów.

OPINIA KOŃCOWAMelodia: Ojeju, nie mam się za bardzo nad czym rozwodzić. Dodałaś przepisowe trzy notki, miło się z Tobą pracuje i robisz śliczne zwiastuny. Ja niczego więcej nie potrzebuję. Jestem na TAK. :*

Naomi: Robisz bardzo ładne, proste zwiastuny. Masz potencjał i mam nadzieję, że go wykorzystasz. Myślę, że należy Ci się szansa, jestem na tak. :)

Maggie: Twój styl jest bardzo prosty, przez to ciekawy i nie przesadzony. Nie tworzę z gifów, więc nie wiem jak mam się do tego odnieść. Twoją mocną stronę są napisy, ale zapominasz o detalach, które mogą czasem popsuć pracę. Uważam jednak, że masz bardzo duży potencjał i należy dać ci szansę. Jestem na tak :)x

Podsumowując dostałaś trzy razy tak, więc zostajesz za nami! Gratulujemy i witamy w rodzince! :D 

8 komentarzy:

 1. Graaatulacje! Zasłużyłaś! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację .Naprawdę piękne zwiastuny i mam pytanie czy można już składać do Ciebie zamówienia ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Tak można już u mnie składać zamówienia :)

   Usuń
 3. Jeju jak się cieszę ^^ Bałam się, że mi się nie uda, a tu taka niespodzianka. A jednak marzenia się spełniają ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione gratulacje :) ! Coś się dzieje z moim telefonem i dopiero teraz wyświetlił mi się ten post :p

  OdpowiedzUsuń