1 paź 2015

230. (629-630) Heart Attack

Witam Was, w moim ostatnim poście podczas stażu.
Na początku chciałabym przeprosić, gdyż w ostatnim poście pisałam, że do dzisiaj postaram się wykonać wszystkie zamówienia, ale jak pewnie niektórzy zauważyli, że w poście znajdują się tylko dwa zwiastuny, za co bardzo przepraszam. Chciałam bardzo wszystkie zamówienia wykonać, ale moja wena twórcza stanęła w poprzek i za wszelką cenę ma problemy z odpaleniem. Wszystkie potrzebne materiały do wszystkich mam znalezione, ale za chinę nie potrafię skleić ich w odpowiednią całość. Przedwczoraj udało mi się dopiero wykonać jeden z zamówień i to na dodatek z wielkim trudem, ale obiecuję, że postaram się wszystkie zamówienia wykonać. A więc może teraz przejdę do zamówień, które udało mi się wykonać.
Zamówienie Camelot
Wykonywało mi się go nawet łatwo (może dlatego, że miałam jeszcze wtedy wenę) i  prawdę mówiąc nawet mi się podoba. Lubię Avengers i może to spowodowało, że wykonałam to zamówienie z wielką przyjemnością.

Zamówienie  Aurelia ♥
Co mogę powiedzieć o tym zwiastunie. Nawet mi wyszedł i jestem z tego zadowolona. Nie łatwo było się do niego zabrać, lecz gdy zabrałam się za niego to wychodził mi coraz lepszy.

 Więc pisząc na sam koniec, chciałam się pochwalić, ze zwiastun z mojej ostatniej notki pojawił się na Podziemie Zwiastunów w przeglądzie tygodnia, z tego właśnie powodu jestem prze szczęśliwa. Wiecie, jak to motywuje, gdy któraś z twoich prac zostaje doceniona na takiego typu blogów, gdzie autorzy mają do wyboru zwiastuny z wielu zwiastunownii i wybiorą właśnie twój. To zmotywowało mnie to wykonania drugiego zamówienia, bo inaczej nie wiem, czy by dzisiaj byłyby dwa oddane zamówienia.
Więc teraz z niecierpliwością czekam na podsumowanie mojego stażu na Dolinie Zwiastunów, a jeśli dostanę się na stałe tutaj, to z miłą chęcią przyjmę kolejne zamówienia, a teraz postaram się w wolnym czasie zabrać się za wykonywanie reszty zamówień.
Pozdrawiam
Życzcie mi powodzenia
Kitty

5 komentarzy:

 1. Oba zwiastuny fajne. Podobała mi się czcionk. Czekam na mój
  ~ Cam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś robiłem sobie avatar na PBF i użyłem czcionki z pierwszego zwiastuna. Nie pamiętam jak się nazywała. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak w ogóle to świetne zwiastuny. I tak najbardziej podobał mi się ten z transformersami. ;]

   Usuń
 3. Super zwiastun nieziemski :) mogę spytać co to za piosenką jaki ma tytuł? ;)

  OdpowiedzUsuń