5 paź 2015

Podsumowanie stażu Sheo, Little Trouble oraz Kitty

Witam! :) Dzisiaj nadszedł czas na podsumowanie stażu naszych stażystek. :) Sheo niestety zrezygnowała podczas trwania stażu. :c Przejdźmy od razu do rzeczy:


Podsumowanie stażu Little Trouble:

Melodia: Właściwie to nawet nie mam się nad czym zastanawiać. Pracuje się z Tobą bezproblemowo, dodajesz notki na czas i robisz świetne zwiastuny. :) W każdym z nich potrfisz zbudować niesamowity nastrój i każdy ma w sobie to coś. ^^ Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała tak jak Twój stać. Jestem na TAK. <3

Naomi: Twoje zwiastuny bardzo przyjemnie się ogląda, dobierasz wszystko tak, że wszystko gra, :) Jestem jak najbardziej na TAK. :)

Evi: Robisz zwiastuny z gifów czego nie jestem dużą fanką (ale sama tak zaczynałam :D ). Muszę jednak przyznać, że dobierasz bardzo dobrze do siebie sceny, zgrywają się ze sobą i strasz się wybierać te dobrej jakości. Dlatego też jestem na TAK.


Podsumowanie stażu Kitty:

Melodia: Jeja, jak ja nigdy nie wiem, co mam pisać w tych podsumowaniach. xd U Ciebie też nie mam żadnych zastrzeżeń, jesteś punktualna, a Twoje zwiastuny naprawdę świetne. Widzę, że cały czas uczysz się czegoś nowego i starasz się udoskonalać, dlatego też jestem na TAK! <3

Naomi: Robisz bardzo fajne zwiastuny. Sceny są odpowiednio dobrane, nie są ani zbyt długie ani zbyt krótkie, takie w sam raz! Cieszę się, że postanowiłaś przyjść do nas na staż i jestem jak najbardziej na TAK. :)

Evi: Twoje zwiastuny mają odpowiednią długość, nie nudzą. Moim zdaniem odwalasz dobrą robotę i dlatego zdecydowanie jestem na TAK.
PS: Chociaż nie omawiamy poszczególnych zwiastunów to muszę dodać, że moim faworytem jest niezaprzeczalnie zamówienie dla Camelot. 

Gratulujemy, dziewczęta i witamy w naszej Dolinkowej Rodzince! :D
4 komentarze:

  1. Jak ja się cieszę, że przyjęłyście mnie na stałe. Dziękuję wam za to bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję obu dziewczynom :) Mam pytanie do Kitty: Skoro Cię przyjęli to czy oddasz mój zwiastun w następnej notce?

    OdpowiedzUsuń