3 paź 2015

231. (631-635) Please, Thommy, Please

Nazwa notki... bo tak. I tyle.
Notka wstawiona o: 00;04;25
Już niedługo... Szczęście nie trwa wiecznie. ;-;
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cześć!
To znowu ja! Długo mnie nie było - kiedy dostałem się na staż zapomniałem zaklepać sobie terminy i dało się jedynie na trzeciego, a potem na dziewiątego. Chciałbym powiedzieć, żę chwile spędzone na Dolinie były świetne - cóż, może niezbyt długo tu posiedziałem, ale podoba mi się tu i chciałbym zostać na dłużej. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało! A poza tym nauka mnie wykończy - póki co jest dobrze, jedynie z matmą mam problemy - normalka. A jak u Was? 

Dzięki za złożone zamówienia. Robiło mi się je z przyjemnością!

Ola Mirosia - zamówienie.
Co tu dużo o nim mówić... Jestem zadowolony. Muzyka trochę przymula, ale takiej sobie zażyczyłaś i nie będę jej zmieniać. :)

Anaya Tyrell - zamówienie.

Znowu nieco nudna muzyka. Robiłem go dość szybko, a mogę powiedzieć o nim tyle, że jakoś nie widzę w nim żadnych pozytywów.

Zjawa - zamówienie.
Co mogę o tym powiedzieć? Mam nadzieje, że odzwierciedliłem mroczny klimat opowiadania, że udało mi się ująć wszystko, co potrzebne. :] Nie wiem, co o nim myśleć.

Anaya Tyrell - zamówienie.

A tutaj mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem z niego mega zadowolony. Piosenka mi się podoba, chyba pasuje do wykonanego przeze mnie zwiastuna. ;)

Zwiastun na mojego bloga.

Prowadzę go z koleżanką, która namówiła mnie do robienia zwiastunów. Blog aktualnie nieaktwyny, bo zajmujemy się własnymi opowiadaniami, jednak zrobiłem zwiastun. Tak z nudów.

Jak widzicie, większość zwiastunów w tej notce to zamówienia. Starałem się i mam nadzieje, że wyszło cokolwiek. :> Czekam na komentarze. Zamówień nie przyjmuje, w notce 09-10-2015 dodam jedynie dwa zwiastuny. Jeśli dobrze pójdzie. Nie wyrobię się na więcej...

Trzymajcie kciuki!

~~ Finnick Odair

7 komentarzy:

 1. Dziękowałam już, ale co mi szkodzi podziękować raz jeszcze ;)? A więc dziękuję. Udało ci się wkazać ten mrok, którego jak na razie w opowiadaniu nie widać jak to jest zazwyczaj na początku. Dziękuję raz jeszcze :)
  ~Zjawa

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz już dziękowałam ale zrobię to po raz kolejny. Ukazałeś wszystko na czym mi zależało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego Ty nie dodajesz intra do zwiastunów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, w niektórych zwiastunach nie uzywam ich, bo sa wykonane na moje potrzeby/zrobilem je przed dolaczenie mdo Doliny. XD Nie wiem, czy w zamowieniach mam je dodawac, czy tylko w zwiastunach wolnych. Czasami po prostu zapominam dodac.

   Usuń
  2. To nie zapominaj. Do każdego zwiastuna, który dodajesz na DZ powinieneś dać intro. Czy to zamówienie czy wolny.

   Usuń
  3. Mogę wiedzieć w jakim programie zrobiliście intro? :)))

   Usuń
 4. Słucha, w drugim zwiastunie muzyka za późno się zaczyna, a czcionka dziwnie faluje i za szybko napisy lecą

  OdpowiedzUsuń