29 mar 2016

281. (737-738) We all used to go away

*29.03.2016*


Nie wiem czy ktoś się tego spodziewał, ale postanowiłam odejść z Doliny. 
Tak wiem to głupie, bo jeśli kocha się coś robić, to nie powinno się tego zostawiać, ale nie mam wyboru. Mogłabym wszystko zwalić na szkołę, ale ona nie zawsze jest wszystkiego winna. No dobra, może po części jest, ale nie w pełni. Po prostu w drugim półroczu, napłynęło mi wiele obowiązków szkolnych, bo nie tylko nauka, ale również wiele innych zajęć dodatkowych, których można by rzec narzucili mi nauczyciele. Dodatkowo udało mi się naprawić relację z rówieśnikami ze szkoły, a nie chcę ich znowu stracić. Kolejnym z powodu, dla którego postanowiłam odejść z zwiastunownii to brak weny, który powoduje, że robienie zwiastunów nie sprawia już takiej satysfakcji, jak na początku. Może kiedyś wróci, jednak na chwilę obecną muszę skupić się na swoim prawdziwym życiu.
Kto wie, może kiedyś powrócę do robienia zwiastunów i będę znowu cząstką mojego życia.
Nie przedłużając oddaję dwa zamówienia, które pomimo braku jakiejkolwiek weny zdołałam stworzyć.


Nie wiem do końca czy zwiastun ci pasuje, gdyż wysyłałam do ciebie maila, ale mi na niego nie odpisałaś. Mam nadzieję, że będzie Ci się podobał, ale zrozumiem, jeśli będziesz chciała, abym coś naprawiła.

Tak oto dotarłam do końca, mojej wędrówki po Dolinie Zwiastunów.
Przepraszam, również dziewczyny, że musiałyście tak długo czekać.
Informuję również, że dwa zamówienia, których nie wykonałam (były jako wstępnie przyjęte) nie zostaną przeze mnie zrobione.

Żegnam 
Kitty

3 komentarze:

 1. Wielka szkoda :( No ale cóż...poukładaj sobie wszystko :) Może jeszcze kiedyś spotkamy się na Dolinie :D
  Powodzenia :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun świetny 😍 i szkoda że odchodzisz 😢

  OdpowiedzUsuń
 3. Właściwie spodziewałam się tego. Szkoda, że Dolina traci kolejną uzdolnioną zwiastuniarkę, ale wiem, że to lepiej dla Ciebe. Trzymaj się i dziękuję za wszystkie zwiastuny, które dla mnie zrobiłaś

  OdpowiedzUsuń