11 mar 2016

(727-733) Wiosenna niespodziewajka!

*11.03.16r.* 

Witajcie moi kochani! <3

Zapewne zastanawia Was ten dziwny termin wiszący w grafiku, oznaczony jedynie serduszkiem. Otóż jest to pewna niespodziewajka, którą przygotowaliśmy z okazji 200 000 wyświetleń na Dolince (teraz jest już ponad 203 00! <3)! To niesamowite, w ogóle jak to się stało? Pamiętam jak na początku DZ organizowaliśmy konkurs na nasze pierwsze 10 000! :D To już wtedy było niesamowite szczęście, a teraz to już w ogóle kosmos!

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie, że nas odwiedzacie i jesteście z nami już od ponad dwóch lat.  To niesamowite, ile Dolina osiągnęła przez ten czas, na początku nawet o tym nie marzyliśmy. Mamy nadzieję, że wspólnie doczekamy miliona (ja tam wierzę, że nam się uda! :D), a my wciąż będziemy mogli urozmaicać Wasze blogi zwiastunami. Dziękujemy!

A teraz uwaga uwaga! Czas na konkurs! :D

Zabawa polega na tym, że siedem osób z naszej załogi wykonało dla Was zwiastuny, nie podpisując ich. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, kto wykonał daną pracę po charakterystycznych dla tej osoby sposobach wykonywania zwiastunów. Dla ułatwienia podpowiem, że skybells, Maggie, Little Trouble i Ada nie brały udziału w projekcie.

Odpowiedzi podawajcie w komentarzach, czas jest do 17 marca, czyli do następnego czwartku! Wtedy też pojawią się wyniki oraz ogłosimy zwycięzców, którymi będą trzy osoby z największą liczbą poprawnych dopasowań! Nagrodą będzie niespodziewajka, ale myślę, że Was ona zadowoli! Powodzenia! <3


Zwiastun I

Zwiastun II

Zwiastun III

Zwiastun IV

Zwiastun V

Zwiastun VI

Zwiastun VII

Za wszystkich bardzo mocno trzymamy kciuki i życzymy wygranej! :* 
Na wakacje planuję już następną akcję, ale to, czy ona wypali będzie zależało od Waszego zainteresowania tą notką. :D Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie! ;* 

Powodzenia! <3

Melodia&Naomi wraz z Załogą Doliny Zwiastunów

1 komentarz:

 1. 1 - Evi
  2 - Adria
  3 - Kitty
  4 - Bizzehl
  5 - Aya
  6 - Naomi
  7 - Melodia
  Gratuluję tylu wyświetleń. Ciekawy pomysł na konkurs i oby więcej takich.

  OdpowiedzUsuń