18 sie 2016

302. (770) Heathnes


Faza po Suicide Squad nadal mi nie przeszła co zwiastuje, że w mojej kolejnej notce spodziewajcie się wolnego zwiastunu związany z tym filmem. Postaram się na następną notkę wykonać dla was 3 wolne zwiastuny, jedynie, że dostanę jakieś zamówienie. Mam jeszcze teraz sporo wolnego czasu także staram się porobić jak najwięcej się da bo w roku szkolnym to różnie bywa.  Dzisiaj do was przychodzę z jednym zamówieniem i przypominam, że mam nadal otwartą kolejkę:)

Zamówienie dla Vassilena Rafinnate


Ogółem jestem z zwiastunu zadowolona, niestety mam zastrzeżenie co do bliźniaków :/ nie mogłam znaleźć żadnych, dlatego mam nadzieje, że bracia Sprouse Cię nie odstraszą, w razie czego daj mi znać a postaram się to poprawić:)

życzę wam miłego czwartku i do następnej notki!
honey

4 komentarze:

 1. Dziękuję :) Zwiastun jest cudowny, fabuła jest dobrze zarysowana... Jeszcze lepiej niż myślałam :D Dziękuję ci z całego serca ;) Bracia Sprouse mnie nie odstraszyli, także nie masz, co się martwić :) Jeszcze raz dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny zwiastun <3 Przede wszystkim najbardziej podoba mi się muzyka. Jest taka spokojna, nadająca atmosfery. Polubiłam ją.
  Ogólnie zwiastun mi się podobał. Przez bliźniaków naplynely mi wspomnienia z dzieciństwa. Dziękuję ci bardzo ^^
  Pozdrawiam i życzę powodzenia przy dalszej robocie :)
  CanisPL

  OdpowiedzUsuń