30 sty 2016

Podsumowanie stażu bizzehl

Witajcie moi drodzy! ♥
Dzisiaj przygotowałyśmy podsumowanie stażu bizzehl. Niestety nie wszystki z nas wzięły udział ze względu na sprawy prywatne.

Nie przedłużając!

Maggie: Masz bardzo ciekawe pomysły do zwiastunów, ale musisz popracować nad napisami: czcionką, stylistyką, nie zostawiać "a" na końcu linijki. Bardzo fajnie, że zwiastuny są w jakości, w większości HD (albo wszystkie, nie sprawdzałam dokładnie :x ). Polecam również trochę uważniej rozplanowywać je, nie powinny wychodzić poza kadr. Znaczy, dla mnie osobiście wygląda to bardziej stylistycznie i po prostu ładniej. No, to są moje uwagi. Jestem na tak.

Ada: W pierwszym zwiastunie wszytko w miarę do siebie pasuje. Jedyne do czego mogę się przyczepić to napisy, które po prostu są za duże, a czcionka mówi sama za siebie. Również przejścia (lub ich brak, sama nie wiem) sprawiają, że obraz tak nieprzyjemnie miga. W ostatnim filmiku muzyka się urywa, przynajmniej takie mam wrażenie.
Robisz dobre zwiastuny, fajnie dobierasz muzykę, zacząłeś pracować na filmikach, nic tylko na plus. Jestem na tak. :)

Little Trouble: Mam pewien niedosyt po obejrzeniu Twoich prac. Najbardziej podobało mi się zamówienie dla Czojs. Była tam dobrze dobrana muzyka do scen i fajnie dołożone napisy. Było by dobrze gdyby kilka z nich widniało trochę dłużej, bo nie dałam rady ich przeczytać. Ogólnie Twoje zwiastuny podobają mi się. ;) Jestem na tak.

Kitty: Napiszę krótko. Zwiastuny, który wykonujesz są dobrze wykonane, aż miło się ogląda twoje prace. Nie mam się zbytnio czego uczepić. Więc, jestem na tak.

Tak więc werdykt jest jednoznaczny. Witamy w naszej Rodzince kolejnego autora! 

Pozdrawiam! ♥


4 komentarze:

  1. Aaaa! Dziękuję bardzo że dałyście mi szansę, dziękuję również za wszystkie uwagi, będę wiedział jak jeszcze bardziej polepszać swoje zwiastuny!

    + gif powalający!! ♥

    OdpowiedzUsuń